Kursus 8: Jooga ja meditatsiooni rännak läbi 8 energiakeskuse

Aeg: 26.04 – 14.06.2023 kell 18 – 19.45 (NB! Algab üks nädal hiljem 26.04)

Koht: Zoomi vahendusel või Pärnu mnt 6 Tallinna kesklinnas. Juhul kui mõnda tundi tulla ei saa, siis saadan videotunni, nii saad osaleda kõigus tundides ja midagi ei jää vahele.

Avane ja siruta end suvesse! Kursus 8 tähendab 8 korda kokkutulemist, et teadlikult kogeda jooga, meditatsiooni ja hingamise ühendatud mõju läbi 8 energiakeskuse. Kursus põhineb meditatiivsel hatha joogal ja osaliselt yin joogal, juhendatud meditatsioonidel ja mindfulness’i meelerahu harjutustel, emotsionaalsete ja füüsiliste pingete vabastamise tehnikatel sidekoest ja fastsiast, erinevate holistiliste tervendussüsteemide praktikatel. Minu joogatunnid koondavad kokku läbi kogemuste, õpingute ja praktikate kogutud tänapäevased ja iidsed teadmised, et luua suurem koosmõju.

Kursus sobib alustavale või kogenud jooga ja meditatsiooni huvilisele.

SELLE KURSUSE KÄIGUS:

☉ Joogatame ja saad teada jooga asanate mõjust füüsilisel, emotsionaalsel ja energeetilisel tasandil energiakeskuste kaupa.

☉ Õpid mediteerima või täiendad olemasolevat kogemust ja oskad kasutada erinevaid teadliku kohalolu meditatsiooni tehnikaid.

☉ Suurendad teadlikkust iseendast, et häälestuda isetervenemisele. 

☉ Koged hingamistehnikate mõju närvisüsteemi rahustamiseks.

☉ Õpid kasutama erinevaid mudraid ja mantraid enese heaoluseisundi loomiseks.

☉ Teadvustad energiakeskuste mõju keha-meele tasandil ja oskad neid tasakaalustada.

MIKS SEE JOOGATUND ON KASULIK?

☉ Annab parema tervise ja rohkem energiat
☉ Aitab vabaneda ärevusest ja pingetest
☉ Parandab kehatunnetust ja üldist heaolu
☉ Aitab sügavalt lõõgastuda
☉ Loob suuremat meelerahu 
☉ Noorendab ja ennetab haigusilminguid
☉ Toob mõtetesse selgust ja avarust

Mis on meditatiivne hatha? See on klassikaline hatha jooga läbi teadlike hingamisrütmide ja rahuliku liikumise, mille koosmõjul tekib meditatiivne seisund, kus rahuneb meel ja keha. Tekib ilus sünergia kehasüsteemide tasakaalustumiseks ja tervenemiseks. Meditatiivse hathaga vabastame nii füüsilised kui emotsionaalsed pinged, luues endas kergust ja selgust. Igas tunnis ühendan teemaga sobivaid meditatsiooni- ja hingamistehnikaid, mis suurendavad teadlikkust iseendast ja aitavad häälestuda isetervenemisele. 

☉ Saalis on olemas joogamatid ja pleedid, soovi korral võta kaasa ena oma. Tunnis oleme paljajalu. Võid võtta kaasa sokid ja veepudeli. 

☉ Kellele sobib: tund sobib kõigile tasemetele algajast edasijõudnuni, olles aeglasemas liikumises jõuab kohaneda asanate (asenditega) ja hingamisrütmidega.

OSALEMINE: Osaleda saad kohapeal saalitunnis Pärnu mnt 6 Tallinna kesklinnas või Zoomi vahendusel oma kodus. Osalejatele saadan täpsema info.

OSALUSPANUS: Kursuse tasu on 144 €. Tasuda saab korraga enne kursuse algust või kahes osas võrdse maksena: esimene osa aprillis enne kursuse algust ja teine osa mais.

Kingitus! Igast tunnist valmib ka video, mille saad hiljem meilile, et jätkata kodus praktiseerimist.

REGISTREERIMINE: Registreeri kursusele ja vali sobiv makseviis Fienta lehel: https://fienta.com/et/meditatiivse-hatha-joogatunnid-ja-meditatsioonipraktikad-maiviga-57950

Registreerimsieks võid ka kirjutada: maivi.talving@gmail.com. Mu tel 5022540.

! Kursus alustab, kui osalemas on vähemalt 8 inimest. Kui osalejate arv ei täitu, teen tagasikande.

JOOGATUNDI JUHENDAB Maivi Talving. Olen rahvusvaheliselt sertifitseeritud joogaõpetaja, meditatsioonijuht, MER (myofacial energetic release) kehateraapia-ravimassaaži ja energeetilise tervenduse terapeut, holistiline nõustaja. Igapäevaselt toetan inimesi terapeuditöö kaudu üle kümne aasta. Minu tegemiste kohta saab rohkem teada: http://www.holetta.ee / https://kristallihaldjad.ee

Oled armastusega oodatud osalema!

Maivi

Leave a Reply

Your email address will not be published.