Mandalad

Maivi ja kristallimandaladVõluväega Kristallimandalate valgusmustrid, poolvääriskivide harmoonilised energiad ja positiivsed taotlused häälestavad Sind suuremale selgusele, armastusele ja meelerahule. Armastusega Sinule.

Kõiki Maivi Kristallimandalatega seinapilte ja ehteid saab vaadata ja osta Kristallihaldjate e-poest www.kristallihaldjad.ee.

Iga kuu ilmus üks kristallimandala ka ajakirja Tervisetark tagakaanel, lähemalt siin >

Kristallimandalates on ühendatud:
* Kristallide tervendavad energiad
* Afirmatsioonid ehk positiivsed enesesisendused muutmaks meeleseisundit
* Valgusmustrid ja kaunis püha geomeetria

Maivi Kristallimandala ehtedKuidas kristallimandala aitab? Igast mandalast saab isiklik väepilt. Oma mandala, kes Sind toetab, tunned Sa ära!

Minu igapäevatööks on kristallid ja energeetiline tervendus, nii kasutangi energiatöö ja selgeltnägemise oskusi ka mandalate hüvanguks. Kristallid on minu abilised kõikides mu tegemistes. Tellimise info ja mõõdud leiad lehe altpoolt või e-poest.

Kuidas kristallimandalat kasutada? Mandala võib olla kodus seinal, töölaual või mujal toetamas Sind ja Su kodu. Erilised on ka kristallimandalaehted. Mandalat saad kasutada ka meditatsiooniks – selleks leia aega mõtluseks, vaata mandalat ja häälesta vastu võtma imelisi valgusenergiaid. Võid sõnadega lausuda pildil olevaid afirmatsioone, et aidata kaasa meeleseisundi muutumisele.

> Uuemaid mandalaid leiad ka Facebooki lehelt “Maivi Kristallimandalad” >

KRISTALLIMANDALATE NÄIDISGALERII. Suuremana vaatamiseks kliki pildile!

Vaata kõiki Kristallimandalaid siit >

KRISTALLIMANDALA TELLIMINE

Kristallimandalaid saad vaadata ja osta Kristallihaldjate e-poest www.kristallihaldjad.ee. Seal soovitan teha kristallihaldja konto, siis on hinnad koheselt -5% soodsamad.

Mandalad on trükitud 5 mm paksemale alusele, mõõtudes: 30×35 cm, 50×60 cm, 60×70, 70×80 cm, kuid saab ka veelgi suuremana eritellimusel teha. Kristallimandalad on läinud suurelt trükituna ka kardinatele ja seintele valguslampidena. Kõik mandalad pühitsen personaalselt.

Maivi Kristallimandalatega unikaalne ehtekollektsioon – kaelaehted, käeketid- ja rihmad, hõbekõrvarõngad – leiad e-poest.

Hea teada! Juhul kui Sa ei tea, milline mandala Sind kõige enam aitab või seda inimest, kellele soovid teda kinkida, siis kirjuta mulle maivi@holetta.ee. Teen kiire energeetilise kaugvaatluse ja vaatan, millise kristallimandala energiad kõige enam inimesega resoneeruvad ja teda praegusel ajal aitavad.

KUIDAS SÜNDISID MAIVI KRISTALLIMANDALAD?

Maivi KristallimandaladMulle meeldib ilu, harmoonia ja püha geomeetria. Olen imetlenud mandalate täiuslikkust ja terviklikkust. Olen imetlenud poolvääriskivide kaunidust ja väge. Mulle meeldib tasakaalustada ja korrastada energiad nii inimestes kui Maal ning jagada edasi teadmisi energiatest, mis aitavad inimestel elada rõõmsamat elu. Ühendades kõik need omadused üheks tervikuks, sünnivadki kristallimandalad. Iga mandala täidab just seda ülesannet, milleks ta on loodud ja toob vaatajani puhtad valgusenergiad. Kristallimandalad on loodud armastuse ja austusega kõige oleva suhtes mis on.

KRISTALLIDE EHK POOLVÄÄRISKIVIDE OMADUSTEST

Paljud on küsinud kristallide ehk poolvääriskivide omaduste kohta ja kuidas nad ikkagi mõjuvad. Kristallimandalates olen kirjutanud kivide energeetilised omadused afirmatsioonideks ehk positiivseteks enesesisendusteks, mida saab vastavalt vajadusele abilistena kasutada neid omaette lugedes või mõttes korrates. Sattusin veebilehele, kus on kenasti kivide omadused üheskoos kirjas – väga mugav abivahend kristallimaailmas orienteerumiseks.

Tsitriin-maivi-kristallimandaladOmast kogemusest võin öelda, et kui tuleb ellu üks-kaks poolvääriskivi, algab peagi tõeline “kiviaeg”. Endalegi ootamatult hakkab neid muudkui juurde tulema. Kristallide suursugune valik paneb esialgu pea pööritama – neid on nii palju ja keda neist valida? Ajapikku saabub selgus.

Nii nagu taimedel on oma roll, on ka kivimitel – nende omadused ja harmoonilised energiad on inimestele abilisteks. Nad on samasugused elusolendid nagu inimesed, ka neil on oma teadvus. Kui sind hakkab tõmbama mõne kristalli poole, siis on tal sulle midagi anda. Lihtsalt ole valmis abi vastu võtma ja vaatama mis see on, et aidata näha iseendas olevat. Täpselt sama tasakaalustav mõju on kristallidel mandalates, sest ta vahendab sama energiat ja nii võib neid nimetatadagi tervendavateks kristallimandalateks.

Moldaviit-maivi-kristallimandaladKuidas see ikkagi mõjub? Lihtne vastus sellele on – igal kristallil ehk poolväriskivimil on oma ainuomane aatomvõre. Ta kiirgab endast välja harmoonilist võnkesagedust, mis mõjutab inimese energiavälja võnkesagedust tervikuna. Nii nagu igal inimesel, on ka igal kivimil väli, oma resonants ja “ülesanne”. See mõjutabki meie tundeid, emotsioone, mõtteid, energiakeskusi, auravälja ning seeläbi ka füüsilist keha. Kuna tegemist on harmooniliste võngetega, annab kristalli võnkesagedus nö käsu ning algab energiasageduse korrastumine ja tervenemine inimese kehas. Kuid veelgi lihtsamalt öeldes, poolvääriskivid on holistilised tervendajad.

Mandalates olengi ühendatud kristallid ja nende tervendavad omadused, afirmatsioonid, valgusmustrid ja omakorda aktiveerin igaühe eraldi – et oleks ikka mitu head asja korraga.

AFIRMATSIOONID – ELU TERVENDAVAD JAATUSED

Afirmatsioonid on lihtsalt sõnastatud, olevikus ja kindlas kõneviisis esitatud taotlused ja enesesisendused, mis häälestavad meie meeleseisundi positiivseks. Afirmatsioonid aitavad ümber programmeerida meie alateadvust, luua närvirakkude ehk neuronite vahel uusi ühendusteid (sünapsid) ja muudavad inimese võnkesageduse külgetõmbavaks seisunditele, mille saavutamist taotleme. See on kiirtee sinna, kuhu soovime jõuda ja kuidas soovime end tunda. Kui Sa ei ole rahul olukorraga, siis esimene samm on olukorra mõistmine ja teine samm on otsus seda muuta. Muutmine algab aga alati iseendast. Milliseks soovid Sina oma elu luua?

Mida mõtlen, seda loon. Maivi KristallimandaladKristallimandalate afirmatsioonid aitavad Sul luua positiivseid seisundeid iseendas. Nad on Sinu abilised igaks päevaks. Olen nad loonud samas energias, mida kannab mandalal olev poolvääriskivi, aidates luua uusi tasakaalustavaid energiamustreid. Kuna kõik meie mõtted, tunded, emotsioonid ja sõnad on ENERGIA ning neil on oma võnkesagedus, siis liigub energia sinna, kus on tähelepanu ja hakkab seda seisundit looma.

Närvirakkude kontakt on nagu kahe raku omavaheline suudlus. Selleks, et paremini mõista, mis inimese ajus ja närvisüsteemis toimub – kuidas toimub uute ühendusteede loomine närvirakkude vahel – tsiteerin siin kohal akadeemik Mart Saarma huvitavat ettekannet ajakirja Horisont teaduskonverentsil: “Looja oli närvirakke luues heas tujus. Ta lõi need äärmiselt kaunite, esteetiliste ning otstarbekatena. Närvirakkude ja aju kõige olulisemaks ülesandeks on võtta vastu, integreerida, analüüsida, säilitada ja edasi saata signaale. Närvisüsteemis kasutatakse põhiliselt elektrilist ja keemilist signaali, kusjuures mõlemat suudetakse moduleerida, st nõrgendada ja võimendada. Võimel võtta vastu, integreerida, säilitada ja moduleerida signaali põhinebki nüüdisaegse ettekujutuse kohaselt mälu ja mõtlemine. Närvirakud suudavad täita oma ülesannet vaid siis, kui nad on ühenduses teiste rakkudega. Võib öelda, et närvirakud on vajalikud selleks, et tekiks sünaps – koht, kus närvirakud kohtuvad kas teiste närvirakkudega või siis muud tüüpi rakkudega. Närvirakkude sünapsi kohta võiks öelda, et see on nagu kahe raku omavaheline suudlus, kus antakse edasi informatsiooni. Tahaksin veel kord rõhutada, et ajus olevad neuronite vahelised kontaktid ei ole püsivad, vaid need muutuvad – ühed kaovad ja uusi tekib juurde. Tänu sellisele närvirakkude omadusele võime kohaneda ja õppida uut.”

Nii saamegi ise kujundada oma füüsilist reaalsust igas hetkes ja muuta ka tervislikku seisundit.

Kui Sa ei tea, millist kristallimandalat tellida, siis kirjuta mulle ja ma “vaatan”, sest sobivad kristallid annavad mulle märku ja näitavad end.

Armastusega,

Maivi ja Kristallimandalad