Rahulolu Keskus – kui unistus materialiseerub

Rahulolu KeskusSiin ta nüüd on, kuu aega tagasi sündinud “lapsuke”! Nimeks Rahulolu Keskus. Valgust täis, õdus ja kodune. Koht, kus kõik on tingimusteta oodatud. Koht, kus igaüks saab tunda end vabalt ja rahulolevalt, just sellisena nagu ta on.

Tegelikult olen sellisest kohast unistanud kogu oma elu. See unistus on olnud muutumises, nii nagu minagi. Vahel paigutasin ta metsatallu – kujutlesin, kuidas inimesed saaksid sinna tulla, puhata ja olla iseendaga, laadida end maaenergiatega, et siis minna taas. Oli aegu, kui piirdusin lihtsalt ruumiga, kuid siis tundus jällegi, et see jääb kitsaks. Elu viis mind kokku Estri ja Eveliniga – selgus, et ka neis on sama unistus! Poolaastat tagasi hakkasimegi koos otsima seda kohta.

Ma ei ole teadnud, kuidas selline koht mu ellu tuleb, kandsin endas lihtsalt oma unistust kaasas. Ma ei teadnud ka, et mida mul siis õigupoolest oleks inimestele anda. See unistus ei saanudki enne täituda, kuni ma polnud selleks küps. Täna ma enam ei küsi endalt, mida ma saan inimestele anda. Tean, et olen nagu olen ja nii nagu olen, ongi ok. Minus on selgus ja minus on kindlus. Kõik mis on, ongi selles hetkes parim ja vajalik olema.

Esimene kuu on möödunud. See, mida ma näen ja tunnen Rahulolu Keskuses, teeb mind väga õnnelikuks ja tänulikuks. Inimesed tulevad ja lähevad. Tulevad jälle ja neile meeldib siin olla. Ja see ongi kõige olulisem! Ma tänan südamest.

Tule Sinagi külla! Lisaks paljudele üritustele, kursustele, eraseanssidele, on keskuses ka kristallipood ja raamatukogu, on võimalus jääda ka öömajale. Kõikide ürituste ja tegemistega kursis olemiseks oled oodatud liituma Rahulolu Keskuse Facebooki grupiga (privaatne) ja Facebooki lehega (avalik). Valmimisjärgus koduleht on ka: www.rahulolukeskus.ee

Kui tunned, et ka Sinul on midagi, mis inimeses heaolu ja rahulolu loovad, siis võta minuga ühendust. Kõiki ruume saad ka oma tegevuste jaoks kasutada.

Eriti tore minu jaoks on see, et keskuse jaoks leitud maja asub päris mu kodu lähedal – vaid paarsada meetrit jalutuskäiku mööda Nõmme ilusaid tänavaid. Ma ei osanud lootagi, et see unistus võib “kukkuda” peaaegu mu koduõuele :)

Rahulolevat kulgemist ja unistuste täitumist Sullegi!

Loe veel: Elu õppetunnid kui kihiline sibul >
Maivi kristallimandalate raamat on ilmunud >

Siin ei saa kommenteerida