Teraapia

ValgustervendusArmas inimene, kui soovid saada selgust, vabaneda mittetoetavast ja teha ruumi rõõmule, tõsta energiavälja sagedust või on Sul haigusseisund, millele otsid lahendust – oled armastusega oodatud minu seansile. Vali siit enda jaoks sobiv meetod, mis Sind kõnetab või saame esimesel kosultatsioonil seda teha üheskoos:

♥ Energiateraapia ehk teraapiline vestlus: tervendav ja arendav vestlus, coaching või vajadusel ka meelerännak alateadvusesse vastuste ja juhiste saamiseks iseenda, olukordade või tervise kohta. Põhjuste teadvustamine ja muutmine. Seanss toimub läbi energeetilise ja holistilise maailmavaate, teraapia ja tervenduse. Juhindun ka selgeltnägemisest ja kõige sobivama meetodi sinu olukorra lahenduseks valime kohapeal. Kestus: 1,5-2 h / 80 €

 Energiaseanss ehk energeetiline tervendus kätega: energiavälja sageduse tõstmine ja tasakaalustamine, auravälja transformatsioon. Koos kristalliteraapiaga massaažilaual. Seanss toimub uue ajastu valgusenergiates ja avardunud teadvuses. Loe lähemalt kasudest altpoolt KKK-vastustest. Seanss koos vestlusega: 1,5-2 h / 80 €

Olen energiateraapiat ja energeetilist tervendust tutvustanud ajakirjale Tervisetark >

Maivi Talving MER massaaž holistiline teraapia MER-massaaž ja konsultatsioon - tõeliselt tervendav, valusid vabastav ja lõõgastav kehatöö-tehnika MER-massaaž (myofascal energetic release) on ka ravimassaaž – lihassidekoe energeetiline vabastamine, mille eesmärgiks on vabastada valu ja pinged ning häälestada keha isetervenemisele, et saaksid elada täisväärtuslikku ja valuvaba elu. MER-kehatöö on kombinatsioon süvalihaste ja sidekoe massaažist, mis aitab aeglase sügava puudutuse, venituse, hingamise ja lõdvestuse abil vabastada pinged ja valu ning taastada keha loomulik seisund. Terapeut vallandab keha pehmete kudede kihte, avab sinna kinni jäänud energia ning taastab keha algupärase tasakaalu ja liigutuste ulatuse. MER-kehatöö on väga toetav, kui kehas on tekkinud pingekolded või valu, inimest vaevavad unetus, närvipinged, ärevus või stress. Seanss toimub masaažilaual. Mulle omaselt kasutan seansi ajal ka energeetilist tervendust. Kestus: MER-massaaž koos konsultatsiooniga 2-2,5 h / 80-100 €. MER-kehatööd olen tutvustanud ajakirjas TervisPluss >

 Havai Lomi Lomi Nui massaaž (armastuse vool kätest) – minu jaoks üks positiivsemaid massaažitehnikaid, mis on saanud alguse Hawaii templirituaalist. See on eriline, sügavalt lõõgastav, maandav, energetiseeriv ja väestav puudutus, mis avab südame. Kogemus, mis vallutab aistingutega kõik meeled. Kasutatakse muusikat, rütmi, palveid, kohalolu ja pikki voolavaid liigutusi üle keha, mis jäljendavad ookeani tõusu ja mõõna ning vee voolamist – nii nagu iidne teadjarahvas kahunad on selle loonud. Lomi lomi vastu võttes kaob ajataju, meel lülitub muutunud teadvuseseisundisse ning kogetakse sügavat lõdvestumist igal tasandil. Kestus: massaaž koos konultatsiooniga 1,5-2 h / 80 €

 Meditatsiooni algõpe ja praktika. Sissejuhatus mediteerimise algtõdedesse nii nagu iidsed meistrid meditatsiooni kõige algupärasemalt ja puhtal kujul meieni tõid. Praktiseerimine üheskoos, et saaksid omalkäel edasi jätkata. Kestus: 1,5-2 h / 80 € Seminari meditatsioonitehnikate kohta võib tellida ka ettevõtetesse: teooria ja praktika.

 OSHO aktiivsete meditatsioonide juhendamine. Sobib ka algajale mediteerijale tegemaks tutvust meditatsiooniga. Sõltuvalt sinu vajadusest valin välja sobiva 1-tunnise aktiivse meditatsiooni. Kestus: 1,5-2 h / 80 €

VÕTA MINUGA JULGELT ÜHENDUST ning lihtsalt luba enda kehal ja meelel koguda endasse imelist valgusenergiat, mis kooskõlas Sinu sisemise tarkusega loob just selle, mida hetkel vajad – tasakaalustab, tervendab, vabastab, pakub lõõgastust ja selgust ning viib Sind sisemisse rahuseisundisse.

Maivi energiateraapiaKuidas Sind aidata saan? Töötan inimesega nii energeetilisel kui füüsilisel tasandil, vaimsel ja emotsionaalsel tasandil üle kümne aasta. Olen omandanud energeetilise tervenduse oskused algul enda tarbeks, kuid nüüd jagan seda inimestele edasi. Vahendan universaalset tervendavat valguse- ja armastuseenergiat. Oma tunnetusest, selgelt-nägemisest, kogemustest, teadmistest moodustub mu oma meetod - energiateraapia ehk valgustervendus. Kanaldan ja loen ka infot inimese infoväljast kvanttasandil (ennustamisega ei tegele, küll aga saan reaalusloome praktikuna juhendada, kuidas luua soovitud reaalsust).

Oma töös kasutan ka omandatud oskusi arendavast vestlusest ehk holistilisest coachingust, holistilisest teraapiast, rännakumeetodist, meditatsiooni- ja hingamisepraktikast, Hatha joogaõpetaja teadmistest, MER kehatööst ja massaažitehnikatest, mantraravist, kristalliteraapiast, elektromagnetvälja ehk energiavälja tasakaalustamise energiatööst, Bach’i Õieteraapiast ja ajurveedast.

Ajakiri Naised kirjutas minust ja mu tegevustest lähemalt >

KUS JA MILLAL?

  • Lähiseanss toimub minu kodustuudios Leppneeme külas Viimsis (või kokkuleppel Tallinna kesklinnas). Energiateraapia seansi hind 1,5-2h / 80 eurot või nii nagu võimalik. MER-massaaž konsultatsiooniga 2-2,5h / 80-100 eurot. Lomi-lomi massaaž konsultatsiooniga 1,5-2h / 80 eurot.
  • Kaugseanss internetivahendusel üle maailma - vestlus koos energiaseansiga 1,5 h / 80 eur sinu kodus interneti vahendusel.
  • Anna soovist teada: maivi.talving@gmail.com või telefonil 502 2540 
  • Tasuda saab eelistatult sularahas või Maivi Talving kontole EE567700771005750383.

Kõik seansid on erinevad, sõltudes inimesest, valmisolekust ja tahtest muuta. Tea, et mitte midagi ei saa minna valesti või pole asju mida peaks häbenema või kartma – see on meievaheline koostöö usalduses.

  • Grupitöö. Lisaks juhendan erinevaid kursuseid, töötubasid ja retriite: meditatsiooni- ja hingamisepraktikad, meditatiivse Hatha joogatunnid, enese energeetilise korrastuse kursusi, valgustervenduse lähi-ja kaugseansi kursusi, soovidepõhise reaalsusloome kursusi, grupiseansse juhendatud meditasioonina, kristallide seminare, Sri Lanka elamusreise, kristallidest käevõrude tegemise õpitubasid jm. Üritusi saab tellida maivi.talving@gmail.com.
  • Rahu & Helguse retriit Hispaanias Andaluusia mägedes 30.05 – 04.06.2022, loe lähemalt >

Maivi energiateraapia1MIKS?

Olen jõudnud arusaamisele, et üks mu eluülesannetest on inspireerida, olla teejuhiks järgmise teeotsani, juhtida inimesed iseenda imelise olemuseni, aidata saada teadlikuks ühendusest oma kõrgema olemusega ja kõikehõlmava teadvusega. See saab toimuda usalduses ja vastutuse võtmises enda elu eest. Kui inimene on selleni iseendas jõudnud, siis tekib ka tasakaal, rahu, rõõm ja teadlikkus. Selles olemises hakkab kõik meie ümber ise looma ja toetama. Selle, kas miski on enda jaoks õige või vale, tunneb ära oma südames. Käia südameteed, ongi oma tee käimine:

“Me kõik oleme teel. Iga läbitud teelõik vastab just täpselt meie selle hetke kogemuste pagasile ja teadlikkusele. Huvitaval kombel on nii, et just kõige keerulisemad teelõigud on parim aeg kasvamiseks. Hiljem märkame, et ükski olukord ei ole tulnud meie ellu niisama ja kõigel on põhjus. Meil on alati valik – kas võtta seda tarkuse omandamisena või oleme olukorra ohvrid. Vahe on lihtsalt selles, kas valime edasiliikumise või jääme käima ringiratast. Seepärast on iga olukord kokkuvõttes hea ja loob sooja tänutunde südames.”

 Armastusega, Maivi

KORDUMA-KIPPUVAD-KÜSIMUSED

Kogu järgnev info ei pretendeeri ainumale tõele, see on teadmine ja nägemus minu tunnetuse läbi. Sinu nägemus võib olla TEISTSUGUNE ja KÕIK ON ÕIGE!

Energiaseansi mõjust ja kasulikkusest saad lugeda siit >

Kaugseansi toimimisest pikemalt siin >

Nõuanded ja praktilised harjutused leiad minu blogist >

Mida tähendab energia ja elektromagnetväli / energiaväli?

Kuna me elame universaalses energiaväljas, siis jagame selle välja kaudu ühtset infokogumit. VÄLI koosneb elektromagnetlainetest. Igal objektil on oma väli. Maal on väli. Universumil on väli. Meid inimesi, nagu ka kõiki teisi füüsilisi kehasid, ümbritseb elektromagnetväli (EM-väli) ehk me kiirgame elektromagnetlaineid. Kui seda “vaadata”, siis see kõik kokku on üks imeline valgusmeri. Just nii me tajumegi ka auravärve, sest ka igal värvil on oma sagedus.

ON 2 LÄHENEMIST:

1) EM-väli koosneb lainetest, millel on oma võnkesagedus ehk lainepikkus;

2) EM-väli koosneb energiaosakestest (footonid, elektronid, gamma) ehk toimib osakeste voog. Seega on EM-väli oma olemuselt duaalne. Näiteks ka valgus on EM-lainetus. Valgus koosneb footonitest, võib ka öelda, et valgust kannavad footonid. Footon on energiat kandev osake ehk siis VALGUS ON ENERGIA. Ilus, eks :)

Füüsikatunnist teame, et ENERGIA EI TEKI EGA KAO, VAID VÕIB MUUNDUDA ÜHEST LIIGIST TEISE. Mõni päev tunneme, et energia on täiesti otsas, kuid tegelikult see pole täpne väljend, sest ENERGIA EI SAA OTSA, VAID MUUTUB SELLE KVALITEET (sellele põhinebki energiaseanss ja selle mõju). Seega on oluline teadvustada, et kõik tunded, elu(de) jooksul kogetud emotsioonid, mõtted ja välja öeldud sõnad on ENERGIA ning kannavad endas teatud SAGEDUSEGA LAENGUT. See, mida me mõtleme ja millele tähelepanu pöörame, see me elus toimibki – see tõmbab sarnast laengut ligi. Kuid meil on võimalik see laeng neutraliseerida (näit. seansil me tegelemegi selle emotsiooni, tunde energeetilise lahustamisega). Kõik meie mõtted ning teod kujundavad meie reaalsust igas hetkes. See, mida ma mõtlen just praegu, seda loongi ma järgmisse hetke. Seega tasub pidevalt jälgida, et endas positiivset olekut kanda. Kui midagi on sellist, mis meid enam ei toeta meie teel, siis tuleb selle olukorra energia lihtsalt tasakaalustada. Lasta neil tunnetel “üles pinnale” tulla, tunnet ja ennast aksepteerida, lubada sellel olla ja seejärel saata ära – võtta kaasa kogetud tarkus ja minna edasi :)

Lühidalt, mida kõrgem on meie keha elektromagnetvälja sagedus, seda kvaliteetsem on meie energia, seda rohkem meil energiat on, seda enam me saame energiat rakendada ning teha kasulikku enda ja teiste jaoks. Meil on mida jagada!