Teraapia

ValgustervendusArmas inimene, kui soovid saada selgust, vabaneda valust, tõsta energiavälja sagedust ja suurendada elujõudu või on Sul haigusseisund, millele otsid lahendust – oled armastusega oodatud minu seansile. Vali siit enda jaoks sobiv meetod, mis Sind kõnetab või saame esimesel kosultatsioonil seda teha üheskoos:

♥ Energiateraapia ehk avardav vestlus: energeetiliselt kõrghäälestatud ruumis toimub vestlus, coaching või vajadusel ka meelerännak alateadvusesse vastuste ja juhiste saamiseks iseenda, olukordade või tervise kohta. Põhjuste teadvustamine ja muutmine. Seanss toimub läbi holistilise maailmavaate ja 5D-tervenduse, mis annab olukordade vaatlemiseks teistsuguse nägemuse ja taipamise. Juhindun ka selgeltnägemisest ja kõige sobivama meetodi sinu olukorra lahenduseks valime kohapeal. Kestus: 1,5 h 100 € / 2 h 125 €

 Energiaseanss ehk energeetiline tervendusseanss: energeetiline korrastus, energiavälja sageduse tõstmine ja tasakaalustamine, auravälja transformatsioon, algstruktuuri taastamine ja uuenenud energiate kanaldamine. Koos kristalliteraapiaga massaažilaual. Seanss toimub uue ajastu valgusenergiates ja 5D teadvustasandil. Miks on energiaseanss kasulik, saad lugeda siit. Energiaseanss koos vestlusega: 1,5 h 100 € / 2h 125 €

Olen energiateraapiat ja energeetilist tervendust tutvustanud ajakirjale Tervisetark >

Maivi Talving MER massaaž holistiline teraapia MER kehateraapia-ravimassaaž ja konsultatsioon – tõeliselt tervendav, valusid vabastav ja sügavalt lõõgastav kehateraapia. MER ehk Myofascial Energetic Release on otsesõnu sidekoe energeetiline vabastamine läbi teadliku puudutuse, mille eesmärgiks on vabastada kehast valu, pinged ja energiavoo takistused ning häälestada keha isetervenemisele, et saaksid elada täisväärtuslikku ja valuvaba elu. Sidekoest pingete vabastamine on ka noorendava mõjuga.

MER-kehateraapia on kombinatsioon süvalihaste ja sidekoe massaažist, mis aitab aeglase sügava puudutuse, venituse, hingamise ja lõdvestuse abil vabastada pinged ja valu ning taastada keha loomulik seisund. Sügavate, aeglaste puudutusega ja venitustega mõjutan keha pehmete kudede kihte ja lihaseid, avan sinna kinni jäänud energia ning taastan keha algupärase tasakaalu ja liigutuste ulatuse. MER-seanss on väga toetav, kui kehas on tekkinud pingekolded või (närvi)valu, inimest vaevavad unetus, närvipinged, ärevus või stress. Seanss toimub massaažilaual.

Mulle omaselt kasutan seansi ajal ka energeetilist tervendust ja erinevaid lõdvestustehnikaid läbi juhendatud meditatsiooni. Vajadusel annan koju kaasa joogaharjutused või juhised meelerahu praktikana. Kestus: MER-massaaž koos konsultatsiooga 2 h 125 € / 2,5 h 150 €. MER-kehateraapiat olen tutvustanud ajakirjas TervisPluss >

 Havai Lomi Lomi Nui massaaž (armastuse vool kätest) – minu jaoks üks positiivsemaid massaažitehnikaid, mis on saanud alguse Hawaii templirituaalist. See on eriline, sügavalt lõõgastav, maandav, energetiseeriv ja väestav puudutus, mis avab südame. Kogemus, mis vallutab aistingutega kõik meeled. Kasutatakse muusikat, rütmi, palveid, kohalolu ja pikki voolavaid liigutusi üle keha, mis jäljendavad ookeani tõusu ja mõõna ning vee voolamist – nii nagu iidne teadjarahvas kahunad on selle loonud. Lomi Lomi vastu võttes kaob ajataju, meel lülitub muutunud teadvuseseisundisse ning kogetakse sügavat lõdvestumist igal tasandil. Kestus: massaaž koos konsultatsiooniga 1,5-2 h / 100-125 €

 Meditatsiooni algõpe ja praktika. Sissejuhatus mediteerimise algtõdedesse nii nagu valgustunud meistrid meditatsiooni kõige algupärasemalt ja puhtal kujul meieni tõid. Praktiseerimine üheskoos, et saaksid omalkäel edasi jätkata. Kestus: 1,5 h 100 €. Seminari meditatsioonitehnikate kohta võib tellida ka gruppidele: teooria ja praktika.

 OSHO aktiivsete meditatsioonide juhendamine. Sobib ka algajale mediteerijale tegemaks tutvust meditatsiooniga. Sõltuvalt sinu vajadusest valin välja sobiva 1-tunnise aktiivmeditatsiooni. Kestus: 1,5 h 100 €

♥ Joogatunnid. Jälgi minu Facebooki lehte, et näha tundide toimumisaegasid ja kohtasid.

VÕTA MINUGA JULGELT ÜHENDUST ning lihtsalt luba enda kehal ja meelel koguda endasse imelist valgusenergiat, mis kooskõlas Sinu sisemise tarkusega loob just selle, mida hetkel vajad – tasakaalustab, tervendab, vabastab, pakub lõõgastust ja selgust ning viib Sind sisemisse rahuseisundisse.

 • Lähiseanss toimub minu kodustuudios Leppneeme külas Viimsis.
 • Kaugseanss internetivahendusel üle maailma – vestlus koos energiaseansiga 1-1,5 h / 75-100 € sinu kodus interneti vahendusel.
 • Anna soovist teada: maivi.talving@gmail.com või telefonil 502 2540 
 • Tasuda saab eelistatult sularahas või Maivi Talving kontole EE567700771005750383.

Kõik seansid on erinevad, sõltudes inimesest, valmisolekust ja tahtest muuta. Tea, et mitte midagi ei saa minna valesti või pole asju mida peaks häbenema või kartma – see on meievaheline koostöö usalduses.

Maivi energiateraapiaTöötan inimestega nii energeetilisel kui füüsilisel tasandil, vaimsel ja emotsionaalsel tasandil üle kümne aasta – individuaalselt ja gruppidena. Olen omandanud energeetilise tervenduse oskused ja erinevate kehateraapiate oskused – algul enda tarbeks, hiljem inimestele edasijagamiseks. Vahendan universaalset tervendavat valgusenergiat. Oma tunnetusest, selgelt-nägemisest/tajumisest, kogemustest, teadmistest moodustub mulle omane energiateraapia ehk valgustervendus. Kanaldan ja loen infot inimese infoväljast kvanttasandil (ennustamisega ei tegele, küll aga teadliku reaalsusloomega).

Oma teraapiatöös kasutan ka omandatud oskusi arendavast vestlusest ehk holistilisest coachingust, holistilisest teraapiast, rännakumeetodist, meditatsiooni- ja hingamisetehnikatest, joogaõpetaja teadmistest (hatha, ashtanga, vinyasa, yin), MER kehateraapiast ja massaažitehnikast, anatoomiast, Tiibeti mantraravist, kristalliteraapiast, elektromagnetvälja ehk energiavälja tasakaalustamise energiatööst, Bach’i Õieteraapiast ja ajurveedast.

Ajakiri Naised kirjutas minust ja mu tegevustest lähemalt >

GRUPPIDELE

Lisaks juhendan erinevaid kursuseid, töötubasid ja retriite Eestis ja välismaal:

 • Elamusreis ja retriit Keenias. Teekond Südamesse. 21.-31.01.2023 >
 • meditatsioonitehnikad, hingamistehnikad – teooria & praktika,
 • joogatunnid (meditatiivne Hatha, Yin, Vinyasa, Ashtanga),
 • enese energeetilise korrastuse kursused,
 • energeetilise tervenduse lähi-ja kaugseansi kursused ja grupiseansid,
 • soovidepõhise reaalsusloome kursused,
 • grupiseansid juhendatud meditasioonina,
 • kristalliteraapia seminarid,
 • elamusreisid ja retriidid maailma erinevas paikades (Sri Lanka, Hispaania, Keenia),
 • 108 mala’de ja kristallidest käevõrude tegemise õpitubasid jm.
 • Üritusi-koolitusi saab tellida maivi.talving@gmail.com

Maivi energiateraapia1MIKS?

Olen jõudnud arusaamisele, et üks mu eluülesannetest on inspireerida, juhtida inimesed iseenda imelise olemuseni, aidata saada teadlikuks ühendusest oma kõrgema olemusega ja kõikehõlmava teadvusega. See saab toimuda usalduses ja vastutuse võtmises enda elu eest. Kui inimene on selleni iseendas jõudnud, siis tekib ka tasakaal, rahu, rõõm ja teadlikkus. Selles olemises hakkab kõik meie ümber ise looma ja toetama. Selle, kas miski on enda jaoks õige või vale, tunneb ära oma südames. Käia südameteed, ongi oma tee käimine:

“Me kõik oleme teel. Iga läbitud teelõik vastab just täpselt meie selle hetke kogemuste pagasile ja teadlikkusele. Huvitaval kombel on nii, et just kõige keerulisemad teelõigud on parim aeg kasvamiseks. Hiljem märkame, et ükski olukord ei ole tulnud meie ellu niisama ja kõigel on põhjus. Meil on alati valik – kas võtta seda tarkuse omandamisena või oleme olukorra ohvrid. Vahe on lihtsalt selles, kas valime edasiliikumise või jääme käima ringiratast. Seepärast on iga olukord kokkuvõttes hea ja loob sooja tänutunde südames.”

 Armastusega, Maivi

KORDUMA-KIPPUVAD-KÜSIMUSED

Energiaseansi mõjust ja kasulikkusest saad lugeda siit >

Kaugseansi toimimisest pikemalt siin >

Nõuanded ja praktilised harjutused leiad minu blogist >