“Maivi Kristallimandalate” kinkeraamat on ilmunud

“Minu elus ei möödu enam ühtegi päeva, mil ma ei tänaks elu tema imelisuse eest. Olen väga tänulik kõigile neile inimestele, kelle kaasabil on saanud teoks kristallimandalate kinkeraamatu sündimine. Ma tänan südamest,” Maivi.

Kui teha oma tegemisi suure armastusega, tänutundega ja puhtast südamest, siis on energia, mis sellesse sisse paneme väga eriline. Selle energia tunneme ära tema soojuse järgi – see paneb kasvama kõik meid ümbritseva: inimesed, taimed, loomad ja nii edasi. See on armastusenergia. Mulle meeldib mõelda, et armastust ei saa olla kunagi ülemäära. Kui vahel tundubki, et seda on nii palju, et ei suuda enam endasse ära mahutada, siis õnneks on tulemuseks veel suurem tänulikkus ja õnnetunne. Kristallimandalad on sündinud just nimelt nendest tunnetest minu sees – armastusest ja austusest kõikehõlmava loodu ja oleva vastu.

Kristallimandalate raamat, olgugi et esialgu väikene, on ühe mu suure soovi täitumine. Sellega on hästi tore lugu. Viin läbi soovidepõhise reaalsusloome kursusi ja iga kord olen ka ise mõne soovi esitanud. Suve hakul panin kursusel enda jaoks kirja sellised sõnad: “Mul on ilmunud oma raamat, mis loob rõõmu, küllust ja tänutunnet. Minuni on jõudnud just õiged inimesed, kes aitavad mul raamatut teostada ja kirjastada.” Lõin selle kujutluse ja tunde läbi küllusemeditatsiooni, et kuidas oleks tunne, kui see kõik on sündinud. Kuu aega hiljem saabus mulle kiri krijastajalt, kes küsis, mis ma arvan ideest, kui teeksime raamatu kristallimandalatest ja kingiksime selle ka ajakirja lugejatele. Kui ma kohtusin kirjastaga, sain aru, et tema ongi see õige inimene ja nii see raamat sündis. Aitäh universum!

Mandalaraamat on hetkel saadaval vaid koos ajakirjaga Tervisetark ja seda erihinnaga kokku kõigest 2.50 eurot kuni jaanuari lõpuni. Müügil igalpool.

www.kristallihaldjad.eeNB! Üks imeline sündmus leidis veel aset detsembri alguses – mu kirg kristallide vastu viis mu nii kaugele, et avasime koos Eveliniga uue vääriskivide e-poe www.kristallihaldjad.ee. Kõik enda kogemuste ja teadmiste põhjal loodud:) Ka kristallimandalad on leidnud seal koha, kus neid saab mugavalt vaadata ja tellida. Vaata siit >

Lugemiseks veel:
Tee eriline kingitus: Troopikapuhkus paradiisisaarel Sri Lankal ajurveeda villas >
Soovimise jõud >
Imeline Mina >

Siin ei saa kommenteerida