Minust

Mulle meeldib teha hingega ja hoolega, siis hakkab see ise looma. Millise energia sisse paned, võtad ka välja. Ja need, kes seda soovivad ja hindavad, siis nende jaoks ma olemas olengi ning küll me üksteist üles leiame.

Mulle meeldib “asjade” sisse minna, vaadata alt ja ülevalt, eest ja tagant, seest ja väljast – tabada olemust ja näha tervikut.

Lühike CV vaimse ja füüsilise tervise terapeudina:

2023 YIN joogaõpetaja täiendkoolitus / 100 h Yoga Alliance Teacher Training Program, RYS Infrajooga

2022 Joogaõpetaja: Meditatiivne hatha, Ashtanga, Vinyasa, YIN joogastiilid ja anatoomia / Kokku 200 h Yoga Alliance Teacher Training Program, RYS Black Dog Jooga

2022 Tiibeti mantraravi / Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool (Drukmo Gyal)

2021 Mantrad ja mantra-meditatsioon / Põlistarkuste ja Rahvaravi Kool

2021 Meditatsiooni nõustaja ja juhendaja / Eesti Meditatsiooni kool

2021 Osho aktiivmeditatsioonide juhendaja / Osho Eesti Meditatsiooni Keskus by Osho International Foundation

2020 Dr. Bachi Õieteraapia

2016 Hawaii Lomi Lomi Nui massaaž / Body Awareness Institute, Bali (Nisarga)

2014-2015 MER (Myofacial Energetic Release) kehatöö terapeut ja ravimassaaž, sidekoe ja süvalihaste pimgetest vabastamine, anatoomia / Body Awareness Institute (Nisarga)

2014 Rännakumeetodi The Journey juhendamine / meetodi looja Brandon Bays seminar

2010-2012 Holistiline treening ja coaching / Holistilise Teraapia Instituut

2009-2013 Energeetilise tervenduse ja energiatöö koolitused ja seminarid, Ingellik Reiki, EMF ehk Elektromagnetvälja Tasakaalustamise tehnika / Eestis ja välismaal

Hariduskäik:

Olen lõpetanud Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi. Kõrghariduse omandasin Eesti-Taani Ärikolledžis ja TTÜ-s, õppides ärijuhtimist suunitlusega rahvusvahelisele turundusele. See valik mõjutas mu tööalast tegevust, mille kaudu olen täiendanud end erialaselt kodumaistel ja rahvusvahelistel seminaridel ning koolitustel. Kui mu elu tegi 180-kraadise pöörde 2010. aastal, hakkasin end koolitama vaimse tervise ja füüsilise tervise valdkonnas – kõigepealt enese aitamiseks, hiljem teiste inimeste aitamiseks. Nii olen praktiseerinud ja koolitanud end järjepidevalt edasi, et tundma õppida inimeseks olemise sügavamaid saladusi ja kogunud teadmisi erinevate holistiliste tervenduskunstide vallas. Üks asi viib teiseni.

Turundusalased töökogemused:

Reklaami- ja turundusvaldkonnas olen töötanud 14 aastat ja nüüd kasutan saadud kogemusi ja teadmisi oma klientide heaks ja iseenda ettevõtmiste heaks. Nii võib öelda, et turundusvaldkonna kogemus on mul juba 23 aastat. Alustasin reklaamiagentuurist Zavod BBDO, kogemuste kasvades liikusin edasi juba Ecwadori ja  VatsonVatsonisse/YR, hallates erinevaid tublisid brände.

Turunduse ehk tellija poolele kutsus mind EMT, kus alustasin ärikliendi kommunikatsiooni- ja reklaamijuhina ning seejärel lisandusid ka erakliendi turundus ja lõpuks ka EMT bränding. Loomulikult tehakse seda kõike koos turundustiimiga ja reklaamiagentuuriga – igal ühel oma tähtis roll. Kogemuste omandamisel pakkus palju põnevust EMT uue brändingu ja reklaamikeele, MinuEMT ja iPhone’i lansseerimine Eestis (sellest siin pildil tähtsalt räägingi). Seejärel võtsin tuure natuke maha ning andsin oma turundusteadmised imeilusa keskkonna poolest tuntud aianduskeskuse Hansaplant teenistusse, kus alustasin tööd turundusjuhina. Taimede maailm on minu jaoks väga köitev ja imeliselt kaunis pealekauba. On ju aias toimetamine üks minu meelistegevusi.

maivi koeragaKuid nii nagu iga lill hakkab ükskord õitsema, siis tasapisi valmisin ka mina ning ühel päeval sündiski minu firma Holetta OÜ turunduskonsultatsioonide andmiseks. Siin pean ütlema tänusõnad ka oma tuttavatele, kellele tehtud reklaamitöö eest oli vaja arveid väljastada. Oma firma kaudu saan ma olla kasulik kõigile neile, kes mu pikaaegseid teadmisi ja oskusi soovivad kasutada.

Mul on väga armas pere ja tütar, kellega saad tuttavaks siin kodulehel olevate piltide kaudu, Kristallihaldjate e-poe fotode ja tema avardava blogi kaudu looduslikmaitse.blogspot.com

Edasi hakkas juhtuma

Huvi inimeseks olemise saladuste ja iseenda tundmaõppimise, uudishimu nähtava ja nähtamatu maailma vastu viis mind vahepeal ka õppima Holistilise Teraapia Instituuti ja neid toredaid kohtumisi säravate inimestega kogu maailmast on olnud veelgi. Uudishimu inimese füüsilise keha, meele ja vaimu toimimisest viis mind õppima Body Awarness Institute’i ja Eesti Meditatsioonikooli. Olen nii MER-kehatöö ja ravimassaaži terapeut ja meditatsioonijuhendaja. Nüüdsest ka Yoga Alliance 200h sertifitseeritud joogaõpetaja ja meditatsiooniõpetaja.

Olen omandanud erinevad energeetilise tervenduse oskused, millega saan omakorda aidata inimesi. Neist oskustest on moodustunud kokku mulle omane energiateraapia meetod, kus kasutan oma tajusid ja erinevaid teraapiatehnikaid, mille põhjal kohandan inimesele selles hetkes vajaliku tervendusseansi.

MaiviTeraapiakeskus Rahulolu Keskus sai 2014 loodud sooviga, et inimestel oleks üks mõnus koht kus olla, kus ta oleks mõistetud ja toetatud.

Detsembris 2014 avasin looduslike kristallide ja ehete e-poe www.kristallihaldjad.ee, millest kasvas välja 2016. aastal uus võlumaailm – Kristallihaldjate keskus ja kristallipood. Kristallihaldjate e-poodi hoian nüüdsest koos oma tütrega Hele Maiga.

Kristallihaldjate keskuses on kodu leidnud enesearengule suunatud õpi- ja töötoad, kristalliseansid, meditatsiooniõhtud, joogatunnid, tantsu- ja lasteüritused jpm. Mina aitan punuda kõik üheks tervikuks, hingan armastuse ja valgusenergia sisse, loen sõnad peale ja kirjutan ka.

swastha ayurveda villaMinu looming ja püüe harmoonia suunas väljendub ka Maivi Kristallimandalates, millest lähemalt saad lugeda ja vaadata siit samast kodulehelt.

Kutsun Sind endaga koos rändama, sõna otses mõttes – palju aastaid olen veetnud talved paradiisisaarel Sri Lankal ja nüüdseks läbi viinud 15 grupireisi erinevatel avardavatel teemadel. Ja sellest kõigest kasvas välja mu teine kodu ja majutuskoht: Swastha Ayurveda Villa.

Elamusreiside ja retriitide korraldamisel olen nüüd võtnud suuna kõikjale maailmas: Hispaania, Keenia… Tule ka – rõõmustame ja naudime imesid üheskoos!

Meie võimuses on muuta kõike. Seniks hoolitsegem oma mõtete puhtuse ja kõige ümbritseva eest, nüüd ja praegu.

Armastusega,
Maivi