Minust

Maivi-SrilankalMulle meeldib teha hingega ja hoolega, siis hakkab see ise looma. Millise energia sisse paned, võtad ka välja. Ja need, kes seda soovivad ja hindavad, siis nende jaoks ma olemas olengi ning küll me üksteist üles leiame.

Mulle meeldib “asjade” sisse minna, vaadata alt ja ülevalt, eest ja tagant, seest ja väljast – tabada olemust ja näha tervikut.

Olen lõpetanud Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi. Kõrghariduse omandasin Eesti-Taani Ärikolledžis ja TTÜ-s, õppides ärijuhtimist suunitlusega rahvusvahelisele turundusele. See valik on mõjutanud tänaseni minu tööalast tegevust, mille kaudu olen täiendanud end erialaselt kodumaistel ja rahvusvahelistel seminaridel ning koolitustel. Õppisin Holistilise Teraapia InstituudisBody Awarness Institute’is, Eesti Meditatsioonikoolis ja järgemööda kogun teadmisi erinevate holistiliste tervenduskunstide vallas, millest saad lugeda altpoolt. Praegu jätkan Yoga Alliance joogaõpetaja õppes.

Reklaami- ja turundusvaldkonnas olen töötanud 14 aastat. Alustasin kunagi agentuurist Zavod BBDO, kogemuste kasvades liikusin edasi juba Ecwadori ja  VatsonVatsonisse/YR, hallates erinevaid tublisid brände.

Turunduse ehk tellija poolele kutsus mind EMT, kus alustasin ärikliendi kommunikatsiooni- ja reklaamijuhina ning seejärel lisandusid ka erakliendi turundus ja lõpuks ka EMT brändinguga seotu. Loomulikult tehakse seda kõike koos turundustiimiga ja reklaamiagentuuriga – igal ühel oma tähtis roll. Kogemuste omandamisel pakkus palju põnevust EMT uue brändingu ja reklaamikeele, MinuEMT ja iPhone’i lansseerimine Eestis (sellest siin pildil tähtsalt räägingi). Seejärel võtsin tuure natuke maha ning andsin oma turundusteadmised imeilusa keskkonna poolest tuntud aianduskeskuse Hansaplant teenistusse, kus alustasin tööd turundusjuhina. Taimede maailm on minu jaoks väga köitev ja imeliselt kaunis pealekauba. On ju aias toimetamine üks minu meelistegevusi.

maivi koeragaKuid nii nagu iga lill hakkab ükskord õitsema, siis tasapisi valmisin ka mina ning ühel päeval sündiski minu firma Holetta OÜ. Siin pean ütlema tänusõnad ka oma tuttavatele, kellele tehtud reklaamitöö eest oli vaja arveid väljastada. Oma firma kaudu saan ma vabaduse olla kasulik kõigile neile, kes mu teadmisi ja oskusi soovivad kasutada.

Mul on väga armas pere ja tütar, kellega saad tuttavaks siin kodulehel olevate piltide kaudu, Kristallihaldjate e-poe fotode ja tema avardava blogi kaudu looduslikmaitse.blogspot.com

Huvi inimeseks olemise saladuste ja iseenda tundmaõppimise, uudishimu nähtava ja nähtamatu maailma vastu viis mind vahepeal ka õppima Holistilise Teraapia Instituuti ja neid toredaid kohtumisi säravate inimestega kogu maailmast on olnud veelgi. Uudishimu inimese füüsilise keha, meele ja vaimu toimimisest viis mind õppima Body Awarness Institute’i ja Eesti Meditatsioonikooli. Olen nii MER-kehatöö ja ravimassaaži terapeut ja meditatsioonijuhendaja. Nüüdsest ka meditatiivse Hatha jooga joogaõpetaja.

Olen omandanud erinevad energeetilise tervenduse oskused, millega saan omakorda aidata inimesi. Neist oskustest on moodustunud kokku mulle omane energiateraapia meetod, kus kasutan oma võimeid, tajusid ja vajadusel erinevaid tervendustehnikaid, mille põhjal kohandan inimesele selles hetkes vajaliku tervendusseansi valgusenergias.

Maivi TalvingUuel teel sai kõige esimesena rajatud teraapiakeskus Rahulolu Keskus, mis sai loodud sooviga, et inimestel oleks üks mõnus koht kus olla. Nüüdsest olen seal toimetamisest loobunud, sest kõike ei jõua teha ega hallata.

Sest detsembris 2014 avasin imeilusa vääriskivide e-poe www.kristallihaldjad.ee, millest kasvas välja 2016 aastal uus võlumaailm – Kristallihaldjate keskus ja kristallipood. Imeline! Kristallihaldjate võlumaailma hoian nüüdsest koos oma tütrega Hele Maiga.

Kristallihaldjate keskuses on kodu leidnud enesearengule suunatud õpi- ja töötoad, kristalliseansid, meditatsiooniõhtud, joogatunnid, tantsu- ja lasteüritused jpm. Kristallipood aga muudkui kasvab ja juurde on tulnud ka hulgimüük. Mina aitan punuda kõik üheks tervikuks, hingan energia sisse, loen sõnad peale ja kirjutan ka.

swastha ayurveda villaKõik eelnev saab kokku minu loomingus Maivi Kristallimandalad, millest lähemalt saad lugeda ja vaadata siit samast kodulehelt.

Kutsun Sind endaga koos rändama, sõna otses mõttes – mitmed aastad olen veetnud talved paradiisisaarel Sri Lankal ja nüüdseks läbi viinud 12 grupireisi erinevatel teemadel. Ja sellest kõigest kasvas välja mu teine kodu ja koht: Swastha Ayurveda Villa. Tule ka – rõõmustame ja naudime imesid üheskoos!

Meie võimuses on muuta kõike, absoluutselt kõike. Seniks hoolitsegem oma mõtete puhtuse ja kõige ümbritseva eest, nüüd ja praegu.

Armastusega,
Maivi