Tere mu kolumn, ajakirjas Tervisetark!

Olen hakkama saanud sellega, et julgesin anda jah-sõna uuele terviseajakirjale “Tervisetark”. Nüüdsest ilmub igal kuul minu kolumn, kus lähtuvalt energeetilisest vaatenurgast arutlen erinevatel elulistel teemadel, mis mõjutavad meie heaolu, tervist ja jagan praktilisi nõuandeid. Mul on suur rõõm ja au olla oma mõtisklustega kolme teise särava ja targa naise hulgas nagu Nastja, Rita Rätsepp ja Metsamoorina tuntud Irje Karjus.

Novembrikuu sai pühendatud andestamisele kui ühele väga olulisele teemale, mis puudutab väga paljusid inimesi. Mõned katked novembri kolumnist “Andestamine on kingitus iseendale”:

“Oma energiateraapia-seanssidel näen, kuidas kantakse endas kaasas aastakümnetetagust solvumist ja süütunnet, rääkimata hilisematest negatiivsetest tunnetest. Sageli ei teadvusta, et need tunded mõjutavad meid energeetilisel tasandil, sest kõik emotsioonid on energia kujul energiaväljas. Haigus ei ole midagi muud kui tasakaalust väljas olukord meie energiakehas. Kui need negatiivsed tunded pesitsevad meis pikka aega, võivad nad lõpuks avalduda füüsilisel tasandil. Meie keha ja meel on omavahel seotud.

Kõik mida teete, teete endale, seega viha ja süütunde endas kandmine teeb kahju eelkõige iseendale, mitte teistele. Andestamine tähendab, et TEETE RAHU OMA SÜDAMES ja vabastate end kahjulikest mõtetest ja tunnetest ning toote tagasi hingerahu. See ongi kingitus, mille saate teha iseendale. Andestamine toimib energeetilisel tasandil ja vabastab energiablokeeringud. Vabastame ennast, oma minevikusidemed ja omakorda vabastame teise inimese oma negatiivsest energiast…” Edasi saate lugeda ajakirjast Tervistark või avada selle siit: PDF: Andestamine on kingitus iseendale-ajakiri Tervisetark-nov2013

Ennast, oma mõtlemist ja suhtumist muutes aitame kaasa ka meid ümbritsevate inimeste muutustele ja arengule. Andestamine on tee iseenda armastamise suunas. Ennast armastades lubame solvuda teisel inimesel.

Tänutundega ja armastusega, Maivi

Lugemiseks veel:
Rahulolu Keskus – kui unistus materialiseerub >
Oled see, mida mõtled >

Siin ei saa kommenteerida