Soovimise jõud

Hoidke positiivseid tundeid kui kalliskive. Maivi artikkel ajakirjas TervisetarkInimestele omaselt kanname südames lootust paremast homsest. Tähtsatel hetkedel sõnastame mõttes oma soovid ja jääme ootama nende täitumist. Täitumise võti peitub aga käesolevas hetkes, mis on meie elus just siin ja praegu.

MIKS MÕNI SOOV TÄITUB JA TEINE MITTE? MIS ON SOOVIDE JÕUSTUMISE SALADUS? Alustuseks kutsun teid lähenema teemale hoopis teisest küljest: vaatleme manifesteerimist kui kaasloome-protsessi koostöös universumi jõu ja energiaga. Seda võib nimetada ka reaalsusloomeks, mis pole midagi muud kui meie igapäevase elu teadlik loomine just sellisena nagu me soovime.

Olen mõistnud, et mitte miski ei sünni juhuslikult. Meid ümbritsev on meie enda peegeldus ja looming. See, mida kogeme, on tegelikult meis endas olemas. Külgetõmbeseaduse kohaselt tõmbab sarnane sarnast ehk MEIE KOGEMUSE MÄÄRAB VIBRATSIOON, MILLES VÕNGUME. Ka tuntud füüsik ja leiutaja Nikolai Tesla on öelnud: «Kui tahate leida universumi saladust, mõelge energiast, sagedusest ja vibratsioonist.»

Soovide jõud. Maivi kolumn. Art of Francois FressinierSEEGA SAAME TAGASI SELLISE ENERGIA, MILLISE OMA MÕTTE- JA TUNDEJÕUL ENDAST VÄLJA SAADAME. Olen oma elu kujundanud selles uues teadlikkuses viimased aastad ja ma poleks ka kõige julgemates unistustes osanud luua seda, mis on minu elus praegu. Nüüdseks olen jõudnud selleni, et ma ei soovi enam konkreetseid asju, vaid viin ennast südametasandil teadlikult selle tunde sisse, mida vajan, ning ülejäänu jätan universumi hooleks. Seda põhjusel, et muutused minus ja mu elus on olnud niivõrd kiired, et varasemad soovitud asjad jõuavad küll minuni, kuid osade kaupa. Paradoks on aga selles, et ma ei vajagi neid enam sellisel kujul, nagu kunagi arvasin. Nüüd lihtsalt usaldan elu, teades, et mulle saab osaks see, mis on mulle parim, ning hoian teadlikult endas loomisprotsessiks vajalikku seisundit, püsides soovitu sagedusel. Vahel pole see lihtne, sest SAGELI ON NII, ET SEE, MIDA KÕIGE ENAM SOOVIME JA VAJAME, ON SEOTUD KA MEIE SUURIMATE HIRMUDEGA JA ELU ÕPPETUNDIDEGA. Kuid seda suurem on rõõm saavutatu üle.

Hoidke endas positiivseid tundeid kui kalliskive, sest see aitab soovide täitumisele kaasa. Tooge soovitud tunne käesolevasse hetke, sest loomine toimubki just siin ja praegu.

MIS ON SOOVIDEPÕHINE REAALSUSLOOME?

Universaalse kosmilise energiaga sidustamine1. Teadlikkus energia toimimisest. Valgusenergia on universaalne jõud, mis loob pidevalt vibreeriva nähtamatu võrgustikuna inimest ümbritsevat reaalsust. Oma soovidele saab veel suuremat jõudu ja väge anda, kui ühildute universaalse energiaga. Nii loote fookuse ja intensiivsuse, joondades ka enda energiad.

  • Energiaga sidustamiseks kõigepealt lõdvestu ja hinga sügavalt. Kujutle, kuidas universumi sügavusest laskub teisse särav valgevalgus. Lase valgusenergial ennast täita, ühildudes universaalse kõikehõlmava energia ja teadvusega.

2. Soovide sõnastamine. Teadvus on nagu inimese kontrollkeskus, informatsiooni saatja ja vastuvõtja. Saame oma mõttejõu abil ligi tõmmata seda, mida vajame, ning mõjutada sündmusi ja olukordi. Seega, saabki reaalsuseks see millele keskendume ja suuname tähelepanu.

  • Esitage oma soovid alati selges sõnastuses, olevikus, kindlas kõneviisis ning jaatavas vormis. Kõige parem, kui panete need kirja. Näiteks: «Mul on hästi tasustatud töö, mida tehes olen õnnelik ja rõõmus. » Sõnastamisel oleviku vormi kasutamine toob energia loomishetke, justkui oleks soovitu juba käes. Ärge kasutage tingivat kõneviisi ega sõnu «tahaksin» või «sooviksin», kuna see ei loo sobivat võnkesagedust.

Soovi südamest. Maivi artikkel ajakirjas Tervisetark3. Seisundi loomine südames. Selleks et ühineda kosmilise energiaga ja rakendada külgetõmbeseadust, on vaja viia soovid kõigepealt oma südamesse ja sealt edasi kogu kehasse. Oma kujutluses peate enda poolt ihaldatud seisundi muutma nii reaalseks, et hakkate kogu olemusega tunnetama selles olemist – et see juba kehtib ja et elate soovitud seisundis. Meil on vaja veenda oma sisetunnet, et see seisund ongi tõeline. Kui saavutame kokkuleppe oma pea, keha ja südamega, hakkamegi välja saatma signaali, mille järgi universaalne energia end joondab, ja universum saab meile vastata.

  • Kujutlege nüüd end oma soovi sisse, looge sellest oma meeltes justkui film. Tunnetage igas keharakus ja südames pisimatki tunnet, mis teid valdab, kui elate soovi täitumise hetkes. Kogege rõõmu või rahulolu ning lubage endal selles tundes olla. 

4. Uskumine ja tänulikkus. Soovide esitamisel on väga tähtis neisse uskuda, sest kui me ei usu, et soov võiks täituda, või ei usu, et oleme seda tulemust väärt, siis ei saa soovitu realiseeruda. Seepärast on vaja hoida loodud seisundit ja uskuda, et kõik on võimalik, ning lükata eemale kahtlused, hirmud ja ootused, mis madaldavat sagedust. Kui siiski märkate, et teie ja soovitu vahele jääb hirm, siis tuleb sellega tegeleda, et seda muuta. Niisiis, olge teadlikud kasutamaks kosmilist valgusenergiat enda hüveks ja mis oluline, ka teiste hüveks – mida jagate tingimusteta, mitmekordistub. Tänulikkusega suurendate kõike veelgi.

  • Manifesteerimise lõpetamiseks kujutlege, kuidas valgusenergia teist tagasi universumisse tõmbub. Laske ka oma soovil minna, sest see vabastab teie energiad. Kujutlege maanduseks ühendust maaga ja tänage kõige eest. Kui õige aeg on käes, saab teie soovist tegelikkus.
MINA OLEN TSITRIINIST KRISTALLIMANADALA. Mul on energiat, elan rõõmus ja külluses. Minu sisemine rahu ja tasakaal lubab avalduda tarkusel loomupärasel viisil. Ma puhastan oma meele, et avaneda uutele mõtetele ja ideedele. Ma tänan.

MINA OLEN TSITRIINIST KRISTALLIMANADALA.
Mul on energiat, elan rõõmus ja külluses. Minu sisemine rahu ja tasakaal lubab avalduda tarkusel loomupärasel viisil. Ma puhastan oma meele, et avaneda uutele mõtetele ja ideedele. Ma tänan.

Tsitriinist kristallimandala külluse loomiseks. Leidke aega mõtluseks, vaadake mandalat ja häälestage end vastu võtma imelisi valgusenergiaid. Võite mõttes või sõnadega lausuda pildil olevaid afirmatsioone, mis aitavad kaasa meelesisundi ja mõttemustrite muutmisele. Poolvääriskivi tsitriini energiasagedused toetavad külluse loomist igas elu aspektis, aidates tuua elujõudu, rõõmu ja julget pealehakkamist. Loe lähemalt kristallimandalatest siit >

PS. Viin läbi Soovidepõhise reaalsusloome praktilisi kursusi Rahulolu Keskuses. Järgmine toimub 10. septembril kell 18.30. ja registreerimine on alatud. Ürituse infot saab siit kalendrist >

Artikli leiad maikuu ajakirjast Tervisetark või ava artikkel siit samast >

Lugemiseks veel:
Muretsemine teeb muremeistriks >
Kuidas toime tulla elumuutustega >
Kõik teed viivad…iseendani >

Siin ei saa kommenteerida