Rahu & Helguse retriit Hispaanias Andaluusias mägedes 2022

Maivi Hispaania reis_jooga ja meditatsiooni retriit_2Aeg: 30.05 – 04.06.2022

Elu on imeline kingitus, mille vaatlejana on võimalik kogeda lummavaid hetki igas momendis. Ainult märka seda ja võta vastu. Kuidas? Jõudes rahuloluni oma hinges. Elada olemises. Hingest rahul olla on meie kõigi sisemine soov. Rännakuid selleni me teeme koguaeg, kuid kas ka teadlikult…

Kujutle end nüüd idüllilisse Andaluusiasse, veetmas külluslikku ja tervistavat puhkust romantilise aiaga vanas hubases Hispaania talumajas, kus ümberringi laiuvad mäed ja oliivisalud, kostitamas oma keha ja meeli jooga- ja meditatsioonipraktikatega, nautimas kohalikku värsket toitu ja aiasaadusi, kümblemas basseinis, kus päike paitamas, avastamas ümbruskonna ilusaid paikasid ja seda üheskoos toreda seltskonnaga.

Kutsume Sind osalema nädalasele retriidile Hispaaniasse, mida juhendavad Maivi Talving ja Tiia Sine Toomet, et luua keha ja meele tasandil harmooniat, meelerahu ja rõõmu. Meie kohta leiad infot altpoolt. Päevad on täidetud põnevate praktikatega, kus on läbilõige erinevatest joogastiilidest ja meditatsioonitehnikatest, leiame aega tantsuks ja jututubadeks, teadlikuks reaalsusloomeks ja väljasõitudeks.

MIS ON KAVAS?

See on hea aeg kosutada end sooja päikesega ja värske toiduga, teha endale pärast pikka talve üks korralik restart ning häälestada end uue ja helgema elu loomise lainele.

Maivi viib Sind rännakule läbi erinevate meditatsioonitehnikate, et saaksid leida enda jaoks sobiva: teadliku kohalolu meditatsioon, mindfulness, juhendatud meditatsioon, mantrameditatsioon ja Osho aktiivmeditatsioon. Samuti saad tutvust teha meditatiivse Hatha joogaga. Ühel õhtul teeme ka soovidepõhise reaalsusloome töötoa koos küllusemeditatsiooniga.

Tiia loob tasakaalu läbi erinevate joogastiilide: seome jõulisema Ashtanga mitmekülgse Hathaga ning sukeldume staatilisse ja meditatiivsesse Yin jooga praktikasse. Tutvume erinevate jooga hingamistehnikatega. Lisaks lubame end kanda biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse süsteemi, räägime emotsioonidest ja nende juhtimisest.

Teeme päevase väljasõidu mereäärsesse Malagasse, et nautida Vahemere võlusid.

Praktikates ja joogatundides osalemine on vabatahtlik – kõike saab teha vastavalt oma sisetundele ja valmisolekule. Kõik praktikad sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele.

 

MIS SIND OOTAB?

Meie retriidikoduks saab 150 aasta vanune cortijo ehk hispaanialik suur talumaja kõrvalhoonetega ja ilusa aiaga, mis laiub 80 aakril Andaluusia mägedes oliivipuude salus ja mis on kohandatud retriitideks gruppidele.

Kohapeal on joogasaal kogu varustusega. Nii ei pea Sa kaasa võtma matti ega muud, kui ainult sobivad riided.

Päevas on 3 söögikorda ning koguaeg on saadaval joogid ja puuviljad. Toitume tervislikult ja külluslikult, kus meie toiduvalik koosneb taimsetest saadustest, mis paljusiki tulevad nende oma taluaiast.

Olemas on suur bassein, et nautida veemõnusid. Ümbruskonnas saab looduses vabalt jalutada, lähimad külad-linnad jäävad pikema sõiduteekonna kaugusele. On loodus ja meie.

Majutume hubastes tubades, kus igas ruumis on olemas vannitoad. Vastavalt hinnale saab valida ühe, kahe või kolme inimesega toa. Saab valida eraldi voodi või suure kahekohalise voodi.

 

MIS SEE MAKSAB?

6-päevase retriidi hinna sees on kõik mida vajad: kogu kohapealne tegevus, majutus, toidud-joogid, 1-päevane väljasõit ja transfeerid lennujaamast. Hind ei sisalda lennupiletit ja kindlustust.

Hind majutusega 3 inimesega toas: 830 €
Hind majutusega 2 inimesega toas: 880 €
Hind majutusega üksinda toas: 930 € – ühesed toad on täitunud.

Osaluse kinnitab tagastamatu 150 € ettemaks, mis on seotud reisi broneeringutasudega. Ülejäänud summa palume tasuda nädal enne reisi.

KUIDAS SAAN OSALEDA?

Maivi ja Tiia retriit Hispaanias 2022Lisainfo saamiseks või oma osalemise soovist anna meile teada:

Maivile – maivi.talving@gmail.com, tel 5022540

Tiiale – toomettiia@gmail.com, tel 56909599

Siin pildil oleme üheskoos Sri Lanka paradiisisaarel :)

MILLISE LENNUGA?

Meil on vaja jõuda Malaga lennujaama Hispaanias, kust transfeer viib meid 1-tunni sõidu kaugusele retriidikeskusesse Andaluusiasse (lähimad asulad on Villanueva de Tapia ja Cuesta la Palma, kes soovib kaardit vaadata, kus me mägedes hakkame paiknema).

Oleme välja valinud mitu lendu, mille piletid saad osta ise või GoTravel reisikonsultandi kaudu, kes aitab Sul kõik korda ajada ja on Sulle abiks: Kati Keba, kati.keba@go.ee

1) Lennuvariant
Lufthansa lennud 30.05 (esmaspäeval):

30. mai 2022 Tallinn — Frankfurt     06:05—07:35     Lufthansa
30. mai 2022 Frankfurt — Malaga     09:15—12:10     Lufthansa
+
Air Baltic 04.06 (laupäeval):
04. juuni 2022 Malaga — Tallinn     18:05—23:35     Air Baltic

Piletid edasi-tagasi maksavad käsipagasiga 428 € ja äraantavaga 499 €. Hind võib ostuperioodist tulnevalt muutuda.

2) Lennuvariant
Vaata, kas Sulle meeldib see idee! Air Balticul on laupäeviti otselennud Tallinn-Malaga ja edasi-tagasi hinnaga 286 € käsipagasiga ja 365 € äraantava pagasiga. Hind võib ostuperioodist tulnevalt muutuda.

Võibolla soovid soodsama hinnaga piletitega veeta hoopis paar päeva Malagas majutudes omal käel ja peesitada rannas? Ja meie transfeeri buss võtab Su sealt esmaspäeval eelneval kokkuleppel peale, kus ühiselt sõidame retriidile Andaluusiasse.

28. mai 2022 Tallinn — Malaga     13:35—17:25     Air Baltic
04. juuni 2022 Malaga — Tallinn     18:05—23:35     Air Baltic

Palun tee kindlasti reisikindlustus.
Nõu ja abi saad piletiostul ja kindlustuse tegemisel reisikonsultandilt Katilt.

KES ME OLEME?

Maivi-Srilanka3MAIVI TALVING
Mulle meeldib teha hingega ja hoolega, siis hakkab kõik ise looma. Millise energia sisse paned, võtad ka välja. Ja need, kes seda soovivad ja hindavad, siis nende jaoks ma olemas olengi ning küll me leiame üksteist üles.

Maailma avastamise põnevus on viinud mind imelistesse paikadesse, kui aga jõudsin oma rännakul palju aastaid tagasi imelisele paradiisisaarele Sri Lankale, armusin sellesse maasse koheselt. Nüüd olen Sri Lanka võlumaagiat jagandud inimestele edasi sealsete elamusreiside ja retriitide kaudu, mida olen korraldanud üle 7 aasta sadadele inimestele ja kellest on tänaseks saanud üks imearmas kogukond, kes ikka ja jälle kokku tuleb, et läbi meie ühiste koosloodud rännakute taas seda imelist energiat elus hoida, mis meid kõiki kannab ja hoiab. Loodan südamest, et järgmisel aastal saab võimalikuks taas teha retriite Sri Lankal ja siis oled oodatud Sinagi. Seniks avastame Hispaania mägederahu ja loome imesid seal :)

Olen üle kümne aasta pühendanud end igapäevaselt inimeste toetamisele terapeuditöö kaudu, aidates inimesi läbi nõustamise, erinevate kehatöö-tehnikate, vaimsete ja meelerahu praktikate. Teadliku kohalolu praktikad koos hingamisega viisid mind selleni, et minust sai meditatsioonijuhendaja, Osho aktiivmeditatsioonide rahvusvaheliselt diplomeeritud meditatsioonijuht ja võtsin vastu Tiibeti mantraravi algse liini ülekande pühitsuse. Mulle omaselt vaatan maailma läbi holistilise maailmapildi, kus on seotud keha, hing ja meel, mis on ühenduses kõige Olemasolevaga läbi energiavõrgustiku kõige peenemal tasandil – nii nagu sees nii ka väljas, nii nagu üleval on ka all. Seepärast kasutan oma töös holistilise teraapia erinevaid meetodeid ja energeetilist tervendust, MER (myofacial energetic release) kehatööd ja massaažitehnikaid, et algatada tervenemine nii füüsilisel kui energeetilisel tasandil. Joogatanud olen vist pool oma elust ja hetkel jagan edasi kogemusi oma lemmikust meditatiivsest Hatha joogast, mille dünaamika läbi teadliku hingamise on imepärast rahu ja heaolu loov. Kõik see loob kokku terviklikkuse, elada tervena ja tasakaalus.

Paljud inimesed teavad mind ka Kristallihaldjas Maivina ja kristallimandalate loojana. Minuga saad tutvuda mu kodulehtede kaudu: kristallihaldjad.ee ja holetta.ee

273531177_10219385015033029_214325075124817756_nTIIA SINE TOOMET
Minu teadlikud märkamised juhatasid mind 12 aastat tagasi joogasaali. Praktiseerides joogat sügavamalt leidsin ennast ühel hetkel ühenduses iseendaga, tasakaalus ja lihtsalt õnnelikuna. Tingimusteta. Sel hetkel tundsin, et on aeg jagada kogetut ka teistele. Iga jagatud osa minust toodab uut rõõmu ja rahulolu.

Olen loonud joogatunnid, kus põimuvad ashtanga, hatha ja yin jooga. Iga praktika loob
ainulaadsuse ning just hetkel vajaliku liikumise, hingamise ja vaatluse iseendasse. Jooga oluline osa on hingamine. See viib sind sügavamale siserännakule ja aitab vabastada kehast pingeid ning seisma jäänud energiaid. Pikemal praktiseerimisel vabaneb Eluenergia. Kui Eluenergia saab vabalt voolata, siis ma hakkame tegelikult elama. Elama oma sisemise tarkuse järgi, mis on meil kõigil olemas. Eriline huvi hingamise vastu kandis mind Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise (BBTRS) õpingutele, mille seansse nüüd läbi viin.

Oluliseks rõõmuallikaks pean ma tantsimist. Lasta lihtsalt kehal teha, mida ta hetkel vajab
mõnusa muusika saatel on väga lihtne meetod vabastada end enam mitteteenivatest
emotsioonidest ja lubada endas laiali valguda uus puhas Eluenergia. Tunda end päriselt elus ja lubada endal päriselt Elada!

Oma loomult olen maailmarändur. Rännakud Aasiasse, Kesk- ja Lõuna-Ameerikasse ning
Vahemere äärde on tegelikult rännakud iseendasse. Astudes välja oma mugavustsoonist
usaldusse hakkavad juhtuma imed. Väline maailm peegeldab sinu sisemaailma.

Imelisi rännakuid meile kõigile!

Leave a Reply

Your email address will not be published.