Puhastav hingamine

Veealune tornaadoKui tunnete emotsioonide-lainetust, mis keerisena kaasa tõmbab, pind kaob jalge alt, hirmud saavad võimust ja mattute tunnetelaviini alla, siis olen andnud nõu teha PUHASTAVAT HINGAMIST. See on minu jaoks olnud võimas abiline, mis aitab kiirelt puhastada enda energiavälja, laeb tervendava valgusenergiaga ja toob tagasi tasakaalu:

  1. Hinga sügavalt nina kaudu sisse. Tunneta õhu liikumist läbi kopsude kõhtu. Tee sisse hingamist umbes 5 sekundi jooksul. Sissehingates võid kujustada, kuidas iga hingetõmbega täidad sa end tervendava valge valgusega.
  2. Hinga suu kaudu tugevalt ja teadlikult välja kõik tunded, mida sel hetkel koged ja mis vajavad vabastamist (kurbus, pettumus, viha vmt). Tunneta, kuidas see voogava lainena sinust välja voolab ja vabanevad pinged. Tee väljahingamist samuti 5 sekundi jooksul.
  3. Jätka hingamist omas rütmis ja seni kuni tunned ennast rahulikumana, pinged vabanevad ja segavad mõtted vaikivad. Tunneta seda kergenemist ja vaikust. Peagi hakkad sa tajuma rahu ja tasakaalu iseendas.

Seda hingamist võib teha ka siis, kui tunnete oma südame piirkonnas pakitsust või torkeid, sest sügav hingamine aitab meie organismi varustada hapnikuga ja seeläbi suureneb verevarustus. Süda on lihaseline organ ning pingeseisundi korral tõmbuvad lihased kokku, hapnik ei pääse liikuma ja nii tunnemegi õhupuudust. Tundes ärevust ja hirmu, on oluline jääda teadlikuks ja enda keskmesse, sest nii saab ennast ise kiirelt aidata.

Puhastavat hingamist valgusenergias võid teha iga kord, kui tasakaal kaob ja muremõtted hakkavad ligi tulema. Saada need koheselt ära ja võid mõttes lisada: “Muutuge armastuseks”. Kuid sellest võib saada ka väike tasakaalustav meditatsioon, mis aitab vaigistada mõtted, olla enda keskmes ja häälestada end päevale.

Kui ma vaatan inimest, kes on hirmunud ja ärevuses, siis energeetiliselt näeb see välja nii, et energia sissevool läbi kõrgemate ühenduskanalite on katkenud. Teame väljendit “Nagu oleks kott pähe tõmmatud” – just nii see näebki välja, nagu pimedas kotis ja hirmud saavad võimsust aina juurde. Hirm omakorda madaldab meie võnkesagedust. Kuid kes neid hirmusid loob? Ikka inimene ise loob neid oma mõtetega. Kuid meil on iseendal võimalik ühendus algallika energiatega taastada ja lubada puhtal valgusenergial end täita. Selleks võid kujutleda üht valguse seemet enda südames – hoia temaga kontakti ja kasvata ta aina suuremaks kuni oled kauni valgusenergiaga täidetud “mulli” sees. See valguseseeme on hingeühendus allikaga ja see ühendus “niidikesena” ei katke (va juhul kui me oma füüsilisest kehast lõplikult lahkume), ta on alati olemas. Teadmine, et see on alati olemas, aitabki sul sellest olukorrast kergemini välja tulla. Lisaks võid kasutada taotlust ja kujustada: “Ma täidan end puhta valgusega otse allikast. Kõik energiad minus on minu kõrgeimaks hüvanguks ja liiguvad parimaks maanduseks ja allika ühenduseks. / Mina olen mina, olen tervik, olen joondunud, tasakaalus, igas oma keha keskmes kõikides mõõtmetes. Olen puhas valgus ja armastus, Looja jumalik kohalolek. Ma tänan.”

Siin ei saa kommenteerida