Oled see, mida mõtled

Mida selgemalt ja positiivsemalt ennast väljendada, seda täpsemalt suuname oma mõtteenergiat ja loome soovitud elu. Mida enam teeme tegevusi, mis lasevad meil tunda end õnnelikuna, seda rohkem on meis elujõudu. Mida vabamalt väljendame oma tundeid ja vajadusi, seda kergemalt ja tervemalt me elame.

Need on ilusad sõnad, kuid sageli leiame end olukorrast, kus tunneme, et jõudu pole ja energia on täiesti otsas. Pole tahtmist suhelda ega tegutseda ja hommikul on raske ärgata. Kõik ümberringi ajavad närvi ja asjad pole nii nagu peaks. Alustuseks on vaja teadvustada, et KÕIK MÕTTED, EMOTSIOONID, TUNDED ON ENERGIA ning neil on oma võnkesagedus. Energia liigub sinna, kus on tähelepanu. Kui vaadata maailma energeetilise pilguga, saavad paljud asjad selgemaks. See, kuidas mõtleme ja tunneme, kujundab igal hetkel meie füüsilist reaalsust, ka meie tervislikku seisundit. Mõtetesse ja tunnetesse on peidetud ka haiguste põhjused. Tunnete keskuseks on süda ja nii mõjutavad tunded südame elektromagnetvälja. Muutes mõtlemisviisi ja vabastades tundeid oma südames, muudame oma energiavälja tervikuna. Muutes oma välja sagedust, muudame kõike enda ümber, sest energiamaailmas resoneerub kõik kõigega – KÕIKIDEL KEHADEL ON VÄLI.

ON OLULINE, MIDA JA KUIDAS MÕELDA. Tunnete muutmine algab selle teadvustamisest, kuidas ja mida te mõtlete – kui palju loote oma mõtetega kahtlusi ja hirme või vastupidi, heaolu ja positiivsust. Mõttemustrite taga peidavad end uskumused, mis on kinnistunud alateadvusesse. Iga uskumus on nagu alateadlik programm. Oleme harjunud tegema asju, ilma et küsiks endalt, miks ma seda teen, kas see mulle sobib, kas ma tegelikult ka seda vajan. Uskumused kujunevad enamjaolt ühiskonna, kultuuri ja vanemate mõjul. Uskumus on ka see, kui ma arvan, et ma pole piisavalt hea, tubli, edukas, ilus, haritud või töökas – see mõjutab otseselt meie eneseväärtust ja enesekindlust, loob kahtlusi ja hirme. Need olukorrad määravad alateadlikult viisi, kuidas end tunneme, mõtleme ja väljendame.

KAS TEINE INIMENE SAAB VÕTTA TEIE ENERGIAT? On levinud müüt, et teine inimene võtab ära meie energiat või teate ütlust, et imes energiast tühjaks. Võib kõlada uskumatuna, kuid seda teeme me ise! Olen seda selgitanud energeetilisest vaatekohast lähtudes niimoodi. Kui kohtute kellegagi ja tunnete end pärast energiast tühjana, siis teadke, et teise energiat võtta ei saa (v.a. väga teadlikul tasemel), küll aga mõjutada. Teise inimese energia ja temas olev mõjutavad teid sel viisil, et resoneerudes tema tunnetega, aktiveerub teis endas emotsioonide-tunnete laviin. Selleks ei pea isegi verbaalselt suhtlema, vaid vajutama õigele «lülitile». Just iseenda negatiivsete emotsioonide ja mõtete mõjul katkestate sel hetkel eluenergia voolu kõiksuse allikast läbi oma energia- ja valguskanali – see ongi energiakao põhjus. Negatiivsete mõtete ja tunnetega (näiteks hirm, süüdistamine, kritiseerimine, solvumine) mõjutame energia liikumist ja madaldate sagedust endas – see mõjutab teie energiakvaliteeti ehk nö energiahulka. Sel põhjusel tunnetegi, et olete justkui energiast tühjad ja väsinud. Täpselt sama, kuid vastupidine efekt, toimub ka positiivsete tunnete puhul, kus heade inimestega koos olles tunneme end laetuna ja energiast täidetuna, sest energiavool suureneb. Selle mõistmiseks tulebki vaadata inimest kui energeetilist olendit ja teadvustada, et mõtetel ja tunnetel on võnkesagedus ning me resoneerume omavahel.

Mida enam oleme tasakaalus ja rahuseisundis, vabanenud mittetoetavatest tunnetest ja hirmudest, seda vähem oleme mõjutatavad teistest inimestest. Meile on antud kaasa kõik võimalused ja tarkus vabastada ning muuta oma tundeid, uskumusi ja mõtteviisi. Andestage. Nii märkate ühel päeval, et need inimesed ja olukorrad teid enam ei mõjuta. Samuti aitavad positiivsed mõtted suurendada eluenergiat ja saavutada paremat tervist. See, kuidas me mõtleme, on meie enda teha. Meis on piiramatu potentsiaal luua ise oma elu just selliseks, nagu soovime. Lihtsalt tehke esimese sammuna otsus muuta oma mõtlemist just nüüd ja praegu.

3 SOOVITUST, KUIDAS END ISE AIDATA:

Mäekristall-Maivi-Kristallimandalad

MINA OLEN MÄEKRISTALLIST KRISTALLIMANDALA. “Olen puhas valguskanal. Kogu info ja energia tuleb otse puhtast allikast, läbi puhta turvalise valguskanali puhtasse minusse. Olen ühenduses oma südametarkusega ja Kõrgema Minaga. Olen puhas valgus ja armastus. Kõik sündigu minu kõrgeimaks hüvanguks.”

1. Lausuge positiivseid afirmatsioone. Afirmatsioonid on lihtsad, olevikus ja kindlas kõneviisis esitatud taotlused. Need aitavad ümber programmeerida meie alateadvust, luua ajurakkude vahel uusi ühendusteid ehk sünapse ja muudavad meie võnkesageduse külgetõmbavaks seisunditele. Näiteks alustage päeva, öeldes endale: «Tere hommikust, kallis Nimi. Täna on imeline päev. Kõik laabub kergelt ja hästi. Olen õnnelik.» Kui olukord teile ei meeldi, öelge: «Kõik on korras. Olen kaitstud. Kõik toimub mulle sobivaimal moel, õigel ajal, õiges kohas. Usaldan elu kulgu.» Positiivsetest jaatustest olen kirjutanud siin >

2. Armastage ja austage ennast. Enda armastamine tähendab palju rohkemat kui enda eest hoolitsemine. See tähendab enda väärtustamist ja austamist. Kui märkate, et teie mõtteid teid ei teeni ja loovad kannatusi juurde, siis tuleb neist lahti lasta ja neid muuta. Selleks tehke endale sobivad afirmatsioonid. Näiteks ütelge endale nii palju kui jaksate: «Armastan ennast sellisena nagu olen. Olen armastust väärt. Olen suurepärane ja iseendaga kooskõlas. Kõik on hästi.» Enese armastamisest ja endasse uskumise olulisusest saab lähemalt lugeda siit >

3. Andestage endale ja teistele. Andestamisega vabastate minevikuga seotud tunded, annate vabaks enda ja teise inimese. Kõige kahjulikumad tunded tervise seisukohast on vimm, süütunne, häbi, viha. Sageli on nende tunnete endas kandmise raskeimaks tagajärjeks vähkkasvajad. Lisaks teistele andestamisele, on väga oluline andestada ka endale. Andestamisega võtame vastutuse oma tunnete eest ja toome tagasi hingerahu. Andestamisest saad pikemalt lugeda siit >

4. Mäekristallist kristallimandala aitab puhastada meelt ja tuua meisse puhtaid valgusenergiad. Mäekristalli kutsutakse ka meistertervendajaks. Leidke aega mõtluseks, vaadake mandalat ja häälestage end vastu võtma imelisi valgusenergiaid. Võite mõttes või sõnadega lausuda pildil olevaid afirmatsioone, mis aitavad kaasa meelesisundi ja mõttemustrite muutmisele. Loe ja vaata kristallimandalaid siit >

Artikkel ilmus ajakirjas Tervisetark või avage artikkel siit samast >

Lugemiseks veel:
Kõik teed viivad… iseendani >
Rahulolu Keskus – kui unistus materialiseerub >
Meenutage ja mäletage >

Siin ei saa kommenteerida