Meenutage ja mäletage

Meenutage ja mäletage-Maivi-002Olen märganud, et paljude eluliste probleemide algpõhjuseks on, et sageli oleme unustanud lihtsad elutõed ja loodusseadused. Mulle väga meeldib ütlus, et intelligentsus on inimese võime mäletada. Mittemäletades me ainuüksi ei unusta oma minevikku ja ajalugu, vaid ka olevikus elamise põhjuse ja seeläbi vastutuse tuleviku ees. Meil on alati võimalus need tarkused endas üles äratada, et kasutada neid teadmisi rahuloleva elu loomiseks, oma enesearengu ja vaimse teadlikkuse kasvuks.

Meenutage ühendust universumiga 

Nii nagu loodusel on omad rütmid, on ka universumil. Kõik meis ja meie ümber eksisteerib energiakujul väikseima aatomiosakeseni ja on vastastikuses seoses – see on kui nähtamatu pulsseeriv võrgustik, mis justkui tantsib loomise tantsu. Nii et teadke, et mõtisklus iseendaga on tegelikult vestlus universumiga.

Meenutage ühendust loodusega

Selle tehnokraatliku võidujooksu käigus unustame sageli järgida looduse loomulikke rütme, maa ja taeva märke ning teadvustada, et inimese harmooniline seisund taastub kõige kiiremini just looduses olles. Me oleme üks osa looduse tervikust ja meie kohustus on elada ümbritsevaga kooskõlas. Mida enam püüame kontrollida loodust, seda enam eemaldume loomulikust eluringist ja iseendast.

Meenutage, kes te olete

Meenutage, kes te oleteMe oleme vaimsed olendid, kes on tulnud kogema füüsilist reaalsust. Levinud arusaam on, et vaimsus on midagi meist eraldiseisvat ja peame seda õppima. Vastupidi, vaimsus on meie pärisolemus ja läbi füüsilise kehastuse iga kogemuse ja tunde saame iseendast järjest enam teadlikumaks. Sisetunde ja südamehääle kuulamine viib meid lähemale oma elu eesmärgile.

Meenutage oma unistusi ja õnnelikkuse allikat

Meie unistused on sillaks õnnelikkuseni. Iga päev, ükskõik millises teadlikkuses oleme, loome ise oma kogemusi ja elu. Kõik meid ümbritsev on meie enda looming – meie mõtete, tunnete ja valikute vili. Igaüks on ainulaadne ja eriline, nagu igaühes peituvad soovid ja vajadused, mis on väärt hoidmist. Me oleme kõikvõimsad ja me oleme vabad. Ainsad piirangud on meie iseenda meele loodud.

Meenutage, et kõik põhineb armastusel

Oma sügavas sisimas teame, et armastus on kõikvõimas jõud ja kogu eksistents põhineb armastusenergial. Kosmiline valgusenergia ei ole midagi muud kui armastusenergia. See loob uued universumid, paneb kasvama taimed ja inimesed. Tehes midagi armastustundega loome koguaeg uut imelist elu.

Siia teemasse sobib imehästi ametriinist kristallimandala:

Maivi-Kristallimandalad-ametriinMINA OLEN AMETRIINIST KRISTALLIMANDALA
Ma olen puhas oma meeles ja südames. Mu mõtted on rahulikud ja selged. Mu teod tulenevad austusest enda ja teiste vastu. Märkan ilu ja väljendan seda positiivselt elades iga päev. Olen ühenduses oma Kõrgema Minaga, jumaliku algolemusega, et hingena meenutada, kes ma tegelikult olen. Mu elu kulgeb usalduses, rõõmus ja harmoonias.

 

Vaata mandalat lähemalt siit >
Artikkel ilmus jaanuarikuu ajakirjas Tervistetark.

Lugemiseks veel:
Vabadus uskuda seda, mida soovin >
Oled see, mida mõtled >
Kõik teed viivad…iseendani >

Siin ei saa kommenteerida