Teraapia

ValgustervendusArmas inimene, kui soovid saada selgust, vabaneda mittetoetavast ja teha ruumi rõõmule, tõsta energiavälja sagedust või on Sul haigusseisund, millele otsid lahendust – oled armastusega oodatud minu seansile. Vali siit enda jaoks sobiv meetod, mis Sind kõnetab või saame esimesel kosultatsioonil seda teha üheskoos:

♥ Energiateraapia ehk teraapiline vestlus: tervendav ja arendav vestlus, coaching või vajadusel ka meelerännak alateadvusesse vastuste ja juhiste saamiseks iseenda, olukordade või tervise kohta. Põhjuste teadvustamine ja muutmine. Seanss toimub läbi energeetilise ja holistilise maailmavaate, teraapia ja tervenduse. Juhindun ka selgeltnägemisest ja kõige sobivama meetodi sinu olukorra lahenduseks valime kohapeal. Kestus: 1,5-2 h / 80 €

 Energiaseanss ehk energeetiline tervendus kätega: energiavälja sageduse tõstmine ja tasakaalustamine, auravälja transformatsioon. Koos kristalliteraapiaga massaažilaual. Seanss toimub uue ajastu valgusenergiates ja avardunud teadvuses. Loe lähemalt kasudest altpoolt KKK nr 2. Seanss koos vestlusega: 1,5-2 h / 80 €

Olen energiateraapiat ja energeetilist tervendust tutvustanud ajakirjale Tervisetark >

Maivi Talving MER massaaž holistiline teraapia MER-massaaž ja konsultatsioon - tõeliselt tervendav, valusid vabastav ja lõõgastav kehatöö-tehnika MER-massaaž (myofascal energetic release) on ka ravimassaaž – lihassidekoe energeetiline vabastamine, mille eesmärgiks on vabastada valu ja pinged ning häälestada keha isetervenemisele, et saaksid elada täisväärtuslikku ja valuvaba elu. MER-kehatöö on kombinatsioon süvalihaste ja sidekoe massaažist, mis aitab aeglase sügava puudutuse, venituse, hingamise ja lõdvestuse abil vabastada pinged ja valu ning taastada keha loomulik seisund. Terapeut vallandab keha pehmete kudede kihte, avab sinna kinni jäänud energia ning taastab keha algupärase tasakaalu ja liigutuste ulatuse. MER-kehatöö on väga toetav, kui kehas on tekkinud pingekolded või valu, inimest vaevavad unetus, närvipinged, ärevus või stress. Seanss toimub masaažilaual. Mulle omaselt kasutan seansi ajal ka energeetilist tervendust. Kestus: MER-massaaž koos konsultatsiooniga 2-2,5 h / 80-100 €. MER-kehatööd olen tutvustanud ajakirjas TervisPluss >

 Havai Lomi Lomi Nui massaaž (armastuse vool kätest) – minu jaoks üks positiivsemaid massaažitehnikaid, mis on saanud alguse Hawaii templirituaalist. See on eriline, sügavalt lõõgastav, maandav, energetiseeriv ja väestav puudutus, mis avab südame. Kogemus, mis vallutab aistingutega kõik meeled. Kasutatakse muusikat, rütmi, palveid, kohalolu ja pikki voolavaid liigutusi üle keha, mis jäljendavad ookeani tõusu ja mõõna ning vee voolamist – nii nagu iidne teadjarahvas kahunad on selle loonud. Lomi lomi vastu võttes kaob ajataju, meel lülitub muutunud teadvuseseisundisse ning kogetakse sügavat lõdvestumist igal tasandil. Kestus: massaaž koos konultatsiooniga 1,5-2 h / 80 €

 Meditatsiooni algõpe ja praktika. Sissejuhatus mediteerimise algtõdedesse nii nagu iidsed meistrid meditatsiooni kõige algupärasemalt ja puhtal kujul meieni tõid. Praktiseerimine üheskoos, et saaksid omalkäel edasi jätkata. Kestus: 1,5-2 h / 80 €

 OSHO aktiivsete meditatsioonide juhendamine. Sobib ka algajale mediteerijale tegemaks tutvust meditatsiooniga. Sõltuvalt sinu vajadusest valin välja sobiva 1-tunnise aktiivse meditatsiooni. Kestus: 1,5-2 h / 80 €

VÕTA MINUGA JULGELT ÜHENDUST ning lihtsalt luba enda kehal ja meelel koguda endasse imelist valgusenergiat, mis kooskõlas Sinu sisemise tarkusega loob just selle, mida hetkel vajad – tasakaalustab, tervendab, vabastab, pakub lõõgastust ja selgust ning viib Sind sisemisse rahuseisundisse.

Maivi energiateraapiaKuidas Sind aidata saan? Töötan inimesega nii energeetilisel kui füüsilisel tasandil, vaimsel ja emotsionaalsel tasandil üle kümne aasta. Olen omandanud energeetilise tervenduse oskused algul enda tarbeks, kuid nüüd jagan seda inimestele edasi. Vahendan universaalset tervendavat valguse- ja armastuseenergiat. Oma tunnetusest, selgelt-nägemisest, kogemustest, teadmistest moodustub mu oma meetod - energiateraapia ehk valgustervendus. Kanaldan ja loen ka infot inimese infoväljast kvanttasandil (ennustamisega ei tegele, küll aga saan reaalusloome praktikuna juhendada, kuidas luua soovitud reaalsust).

Oma töös kasutan ka omandatud oskusi arendavast vestlusest ehk holistilisest coachingust, holistilisest teraapiast, rännakumeetodist, kristalliteraapiast, elektromagnetvälja ehk energiavälja tasakaalustamise energiatööst, MER kehatööst ja massaažist, Bach’i Õieteraapiast, meditatsioonipraktikast ja ajurveedast.

Ajakiri Naised kirjutas minust ja mu tegevustest lähemalt >

KUS JA MILLAL?

 • Lähiseanss toimub minu kodustuudios Leppneeme külas Viimsis (või kokkuleppel Tallinna kesklinnas). Energiateraapia seansi hind 1,5-2h / 80 eurot või nii nagu võimalik. MER-massaaž 2-2,5h / 80 eurot. Lomi-lomi massaaž 1,5-2h / 80 eurot.
 • Kaugseanss internetivahendusel üle maailma - vestlus koos energiaseansiga 1,5-2h / 80 eur sinu kodus interneti vahendusel.
 • Anna soovist teada: maivi.talving@gmail.com või telefonil 502 2540 
 • Tasuda saab eelistatult sularahas või Maivi Talving kontole EE567700771005750383.

Kõik seansid on erinevad, sõltudes inimesest, valmisolekust ja tahtest muuta. Tea, et mitte midagi ei saa minna valesti või pole asju mida peaks häbenema või kartma – see on meievaheline koostöö usalduses.

 • Grupitöö. Lisaks juhendan erinevaid kursuseid ja töötubasid: enese energeetilise korrastuse kursusi, valgustervenduse lähi-ja kaugseansi kursusi, soovidepõhise reaalsusloome kursusi, grupiseansse juhendatud meditasioonina, kristallide seminare, Sri Lanka elamusreise, kristallidest käevõrude tegemise õpitubasid jm. Üritusi saab tellida maivi@kristallihaldjad.ee.

Maivi energiateraapia1MIKS?

Olen jõudnud arusaamisele, et üks mu eluülesannetest on inspireerida, olla vaimseks teejuhiks, juhtida inimesed iseenda imelise olemuseni, aidata saada teadlikuks ühendusest oma kõrgema olemusega ja kõikehõlmava teadvusega. See saab toimuda usalduses ja vastutuse võtmises enda elu eest. Kui inimene on selleni iseendas jõudnud, siis tekib ka tasakaal, rahu, rõõm ja teadlikkus. Selles olemises hakkab kõik meie ümber ise looma ja toetama. Selle, kas miski on enda jaoks õige või vale, tunneb ära oma südames. Käia südameteed, ongi oma tee käimine:

“Me kõik oleme teel. Iga läbitud teelõik vastab just täpselt meie selle hetke kogemuste pagasile ja teadlikkusele. Huvitaval kombel on nii, et just kõige keerulisemad teelõigud on parim aeg kasvamiseks. Hiljem märkame, et ükski olukord ei ole tulnud meie ellu niisama ja kõigel on põhjus. Meil on alati valik – kas võtta seda tarkuse omandamisena või oleme olukorra ohvrid. Vahe on lihtsalt selles, kas valime edasiliikumise või jääme käima ringiratast. Seepärast on iga olukord kokkuvõttes hea ja loob sooja tänutunde südames.”

 Armastusega, Maivi

KORDUMA-KIPPUVAD-KÜSIMUSED

Kogu järgnev info ei pretendeeri ainumale tõele, see on teadmine ja nägemus minu tunnetuse läbi. Sinu nägemus võib olla TEISTSUGUNE ja KÕIK ON ÕIGE!

1. KKK. Mida tähendab energia ja elektromagnetväli / energiaväli?

Kuna me elame universaalses energiaväljas, siis jagame selle välja kaudu ühtset infokogumit. VÄLI koosneb elektromagnetlainetest. Igal objektil on oma väli. Maal on väli. Universumil on väli. Meid inimesi, nagu ka kõiki teisi füüsilisi kehasid, ümbritseb elektromagnetväli (EM-väli) ehk me kiirgame elektromagnetlaineid. Kui seda “vaadata”, siis see kõik kokku on üks imeline valgusmeri. Just nii me tajumegi ka auravärve, sest ka igal värvil on oma sagedus.

ON 2 LÄHENEMIST:

1) EM-väli koosneb lainetest, millel on oma võnkesagedus ehk lainepikkus;

2) EM-väli koosneb energiaosakestest (footonid, elektronid, gamma) ehk toimib osakeste voog. Seega on EM-väli oma olemuselt duaalne. Näiteks ka valgus on EM-lainetus. Valgus koosneb footonitest, võib ka öelda, et valgust kannavad footonid. Footon on energiat kandev osake ehk siis VALGUS ON ENERGIA. Ilus, eks :)

Füüsikatunnist teame, et ENERGIA EI TEKI EGA KAO, VAID VÕIB MUUNDUDA ÜHEST LIIGIST TEISE. Mõni päev tunneme, et energia on täiesti otsas, kuid tegelikult see pole täpne väljend, sest ENERGIA EI SAA OTSA, VAID MUUTUB SELLE KVALITEET (sellele põhinebki energiaseanss ja selle mõju). Seega on oluline teadvustada, et kõik tunded, elu(de) jooksul kogetud emotsioonid, mõtted ja välja öeldud sõnad on ENERGIA ning kannavad endas teatud SAGEDUSEGA LAENGUT. See, mida me mõtleme ja millele tähelepanu pöörame, see me elus toimibki – see tõmbab sarnast laengut ligi. Kuid meil on võimalik see laeng neutraliseerida (näit. seansil me tegelemegi selle emotsiooni, tunde energeetilise lahustamisega). Kõik meie mõtted ning teod kujundavad meie reaalsust igas hetkes. See, mida ma mõtlen just praegu, seda loongi ma järgmisse hetke. Seega tasub pidevalt jälgida, et endas positiivset olekut kanda. Kui midagi on sellist, mis meid enam ei toeta meie teel, siis tuleb selle olukorra energia lihtsalt tasakaalustada. Lasta neil tunnetel “üles pinnale” tulla, tunnet ja ennast aksepteerida, lubada sellel olla ja seejärel saata ära – võtta kaasa kogetud tarkus ja minna edasi :)

Lühidalt, mida kõrgem on meie keha elektromagnetvälja sagedus, seda kvaliteetsem on meie energia, seda rohkem meil energiat on, seda enam me saame energiat rakendada ning teha kasulikku enda ja teiste jaoks. Meil on mida jagada!

2. KKK. Mida kasulikku teeb energiaseanss ehk energeetiline korrastus?

TreppKasu on erinev ning sõltub ka Sinu enda taotlusest ja valmisolekust muudatuste lubamisel. Põhilisemad hüved:

 • aitab saada teadlikumaks iseendast
 • aitab leida endas rahu, tasakaalu, korrastada mõtteid, vabastada emotsioone
 • tõstab meie energiavälja sagedust ehk kvaliteetse energia hulka
 • puhastab energeetilistest piirangutest ja mittetoetavatest mustritest
 • saab alata tervendusprotsess
 • aitab saada suuremat selgust oma võimetest ja elueesmärkidest
 • aitab kiirendada vaimset kasvamist ja avardumist
 • toetab iseenda jõustamist ja oma väe kasutusele võtmist
 • toetab keha isetervenemise võimet
 • iga seansiga suureneb oma energiate tunnetamise võime ja tajud
 • jne jne – täpselt nii nagu te ise kaasa aitate ja loote :)

3. KKK. Mida peaks teadma seansijärgse tervenemise kohta?

Uutes energiasagedustes kalibreerumine jätkub peale seanssi veel nädalaid. Esimesel päeval peale seanssi, kui tunned kohati mõnes kehapiirkonnas ebamugavust või valuaistingut, siis tea, et see möödub ja Sinu isiklik energia on alustanud tervendamist. Kui on blokeering ja energia ei pääse meie energiakanalites ja meridiaanides vabalt liikuma, siis võibki see väljenduda ebamugavate füüsiliste tajudena. Selles olukorras võid keskenduda sügavale puhastavale hingamisele – hingates sisee puhast valgust ja hingates välja teadlikult kõik selle, mida Sa enam ei vaja. Palun ära tarbi alkoholi ja valuvaigistavaid ravimeid (va määratud retseptiravimid), nii nullite kogu töö. Võid juua ka rohkem vett ja liikuda värskes õhus. Kui energiablokeeringud on eemaldatud, siis jätkub kõik juba uutmoodi.

4. KKK. Mida tähendab blokeering?

Blokeering. EnergiateraapiaKui tunned tugevat emotsiooni, aga surud selle alla ning ei väljenda seda täielikult, siis toimuvad sinu kehas teatud biokeemilised protsessid, mille tulemusel keha rakkude retseptorid blokeeruvad. Blokeerunud rakkude ja normaalsete rakkude vahel loomulik side katkeb ja aja jooksul tekivad selliste blokeeritud rakkudega piirkondadesse haiguslikud seisundid. See protsess võib aega võtta aastakümneid – näiteks vähiga on olnud nii, et olen näinud, kus energeetiline muutus inimese energiakehas oli toimunud juba 20 a tagasi kogedes tugevaid emotsionaalseid tundeid ühes oma eluetapis lähedase inimesega, füüsilises kehas avaldus see 10 a hiljem vähina.

Teraapias ja energiaseansil alustabki inimene kulgemist ja tervenemisteekonda läbi kõigi emotsionaalsete kihistuste blokeeritud rakkude juurde, et avaneda nende kahjustatud rakkude teadvusele ja blokeeringud vabastada. See on protsess (teadvustamine, mõistmine, aksepteerimine, andestamine, vabastamine), mille eest vastutab inimene ise. Vaid inimene ise saab teha lõpliku muutuse – mina saan ka nö haiguse ära võtta, kuid vastasel juhul tuleb see tagasi, kui inimene ise ei muuda end, sest see on inimese enda eluõppetund. Uued rakud, mis vanade blokeeritud rakkude asemele sünnivad, on blokeeringuta. Uued sündivad rakud on avatud retseptoritega ja suutelised sidet pidama teiste rakkudega nii nagu terved rakud seda tegema peavadki.  Vana teadvus on neist lahti lastud ja rakumälu puhastatud.

5. KKK. Kuidas kaugseanss toimub ja toimib?

Kaugseanss on nagu lähiseanss, lihtsalt vahe on selles, et me osaleme seansil energeetiliselt, energiaväljas olles. Seansi vastuvõtmiseks pikuta mõnusalt, lülita mõtlemine välja ja ütle: “Ma võtan seansi vastu nüüd. Kõik toimugu minu kõrgeimaks hüvanguks ja vastavalt vastuvõtmisvõimele”. Tunne ja taju eneses toimuvat, kuid ära jää analüüsima. Lihtsalt usalda seda, mis toimub ja lase voolata. Võid tajuda energialainetust kehas, võid tajuda surinat mõnes kehapiirkonnas, näha värve, pilte vmt. Kui oled energiaseansil esimesi kordi, siis keha ei ole veel harjunud uute energiate võnkesagedustega ja tajud ei pruugi olla koheselt tuntavad. Kuid samas ei pruugi ka see nii olla, sest iga inimene on erinev ja iga olukord on erinev, sõltub kui aktiivne see teema meis on ja millises meeleseisundis võtame seansi vastu.

Paljud on kaugseansside (ka lähiseansside) puhul täheldanud, et nad jäävad sügavalt magama ja justkui midagi ei toimu. Vastupidi – muutunud teadvusseisundis, kui inimesel on madalad Delta sagedusega ajulained (0.5-4 Hz) st väga sügav uni, siis saab keha hakata iseeneseslikult tervenema. Seega, seansi ajal teie aju lülitab end automaatselt tervenemise rezhiimile, sest muidu segab mõistus “tööd”. Kogu info talletub, miski ei lähe kaduma.

Tehniliselt öeldes – kaugseansi jaoks luuakse kvanttasandil ühisväli ja “programm”, mis täidab seda ülesannet, mille jaoks see loodud on. Kõik, kes on andnud loa selle väljaga ühinemiseks, on osalejad. Seansi läbiviija on valguskanaliks – vahendab infot, toetab ja turvab gruppi koostöös teiste valgusolenditega ning hoiab seansi ühisvälja puhtana. Kõik toimub vastavalt igaühe vastuvõtmisvõimele ja kõrgeimaks hüvanguks. Meil kõigil on ligipääs universaalses infoväljas olevale infole läbi oma teadvuse ja Kõrgema Mina (see, kes minus räägib intuitsiooni, nägemuse, tundmuse, kõhutundena, sisemise teadmiste kaudu või mõnel muul viisil). Korrastades enese energiavälja, muudame ka ühisvälja – kõik on omavahel ühenduses, kõik on üks.

6. KKK. Mis on haigus?

Selgitan läbi oma nägemuse. Inimese füüsilist keha ümbritseb energiaväli, nimetatud ka auraväli ja biomagnetiline väli. See on ülitundlik energeetiline tajudesüsteem, mille kaudu me suhtleme ja suhestume kõigega. Mina lähtun kogetust, et inimesel on füüsiline keha ja energiakehad: eeterkeha, emotsionaalkeha ehk tundekeha, mentaalkeha ehk mõttekeha, vaimu- ehk spirituaalkeha. Igal kehal on oma ülesanne energeetilises struktuuris. Kõik kehad on omavahel seotud. Minus on veendumus, et haigused saavad alguse emotsioonidest – negatiivsed tunded, näiteks süütunne, viha, vimm jt, ongi haiguse algatajad, sest nad blokeerivad energia liikumise rakutasandil. Näiteks, kui inimene on saanud elus väga haiget, siis see tunne talletub tema emotsionaalkehas solvumisena või vihana, mis mõjutab seeläbi füüsilist keha ning soodsal ajahetkel, mitmete asjaolude kokkulangemisena võibki väljenduda haigusena. Seepärast ei nimeta ma haigust haiguseks, vaid tasakaalust väljas olevaks olukorraks, tasakaalutuseks. Jõudes algpõhjuseni ehk selle olukorra tekitaja emotsioonini, teadvustades ja vabastades selle emotsiooni, saab hakata ka füüsiline keha tervenema (vt ka KKK nr 3: Mis on blokeering). Sellesse protsessi kuulub tohutult võimas protsess andestamine.

7. KKK. Mis on kanaldamine ja kes on valguskanaliks?

Me oleme multidimensionaalsed ja energeetilised jumalikud valgusolendid. Vaimsete olenditena oleme kehastunud Maale kogema füüsilise tasandi pakutavat kogemust, mitte vastupidi. Meenutades oma algolemust, avardades teadvust läbi võnkesageduse tõstmise/transformatsiooni, on meil igalühel võime olla valguskanaliks ja omada juurdepääsu universaalsele infoväljale ja kõrgemale teadvusele. Kanaldamine on justkui sillaks meie tõelise olemuse avastamise juurde. Kanaldamine aitab inimestes äratada need teadmised, mis kustusid hingena kehastudes füüsilisse kehasse planeet Maale. Tõeline tarkus ja tõde on meis igaühes endas, mitte kelleski teises. Inimesed, kelle võnkesagedus on kõrge ja kes on arendanud endas võimeid ühenduda kõrgema teadvusega, saavad olla ka teistele vahendajaks nende Kõrgema Mina infole.

Tõeliselt avardavad kanaldused leiab https://www.gaia.com kanalist. Mind on aastaid insipreerinud ka Teal Swan, kelle videokanali sadade ettekannetega leiab YouTube’ist.

Huvitav film tuntud kanaldajatest eestikeelsete subtiitritega on: “Häälestamine – Vaimu kanaldajad Ameerikast”. Filmis räägivad: Lee Carroll–channel for Kryon, John Cali–channel for Chief Joseph, Shawn Randall–channel for Torah, Darryl Anka–channel for Bashar, Geoffrey Hoppe–channel for Tobias and Wendy Kennedy–channel for the Pleiadian Collective.

8. KKK. Kas ma saan ise ka midagi ära teha?

Jah, saad küll. See ongi kõige olulisem! Nõuanded ja praktilised harjutused leiad minu blogist >

Armastusega, Maivi