Miks on energiaseanss kasulik ja kuidas toimub kaugseanss?

Energiaseanssi saab kogeda lähiseansina kohapeal või kaugseansina. Mõju on sama, sest energiate liikumisel ei ole aegruumis vahet. Aga alustame algusest, et mõista energiavälja toimimist.

Mida tähendab energia ja elektromagnetväli / energiaväli?

Kuna me elame universaalses energiaväljas, siis jagame selle välja kaudu ühtset infokogumit. VÄLI koosneb elektromagnetlainetest. Igal objektil on oma väli. Maal on väli. Universumil on väli. Meid inimesi, nagu ka kõiki teisi füüsilisi kehasid, ümbritseb elektromagnetväli (EM-väli) ehk me kiirgame elektromagnetlaineid. Kui seda “vaadata”, siis see kõik kokku on üks imeline valgusmeri. Just nii me tajumegi ka auravärve, sest ka igal värvil on oma sagedus.

Elektromagnetväli oma olemuselt duaalne:

1) EM-väli koosneb lainetest, millel on oma võnkesagedus ehk lainepikkus;

2) EM-väli koosneb energiaosakestest (footonid, elektronid, gamma) ehk toimib osakeste voog.

Näiteks võib ka valgus olla EM-lainetus. Valgus koosneb footonitest, võib öelda, et valgust kannavad footonid. Footon on energiat kandev osake ehk siis VALGUS ON ENERGIA. Ilus, eks ole :)

Energiaseanss_valgusenergiadFüüsikatunnist teame, et ENERGIA EI TEKI EGA KAO, VAID VÕIB MUUNDUDA ÜHEST LIIGIST TEISE. Mõni päev tunneme, et energia on täiesti otsas, kuid tegelikult see pole täpne väljend, sest ENERGIA EI SAA OTSA, VAID MUUTUB SELLE KVALITEET (sellele põhinebki energiaseanss ja selle mõju). Seega on oluline teadvustada, et kõik tunded, elu(de) jooksul kogetud emotsioonid, mõtted ja välja öeldud sõnad on ENERGIA ning kannavad endas teatud SAGEDUSEGA LAENGUT. See, mida me mõtleme ja millele tähelepanu pöörame, see me elus toimibki – see tõmbab sarnast laengut ligi. Kuid meil on võimalik see laeng neutraliseerida (näit. seansil me tegelemegi selle emotsiooni, tunde energeetilise lahustamisega). Kõik meie mõtted ning teod kujundavad meie reaalsust igas hetkes. See, mida ma mõtlen just praegu, seda loongi ma järgmisse hetke. Seega tasub pidevalt jälgida, et endas positiivset olekut kanda. Kui midagi on sellist, mis meid enam ei toeta meie teel, siis tuleb selle olukorra energia lihtsalt tasakaalustada. Lasta neil tunnetel “üles pinnale” tulla, tunnet ja ennast aksepteerida, lubada sellel olla ja seejärel saata ära – võtta kaasa kogetud tarkus ja minna edasi :)

Lühidalt, mida kõrgem on meie keha elektromagnetvälja sagedus, seda kvaliteetsem on meie energia, seda rohkem meil energiat on, seda enam me saame energiat rakendada ning teha kasulikku enda ja teiste jaoks. Meil on mida jagada!

Mida kasulikku teeb energiaseanss ehk energeetiline korrastus?

Energiaseanss_kristalliseanssKasu on erinev ning sõltub Sinu enda taotlusest ja valmisolekust muudatuste lubamisel. Põhilisemad hüved:

 • aitab saada teadlikumaks iseendast
 • aitab leida endas rahu, tasakaalu, korrastada mõtteid, vabastada emotsioone
 • tõstab meie energiavälja sagedust ehk kvaliteetse energia hulka
 • puhastab energeetilistest piirangutest ja mittetoetavatest mustritest
 • saab alata tervendusprotsess
 • aitab saada suuremat selgust oma võimetest ja elueesmärkidest
 • aitab kiirendada vaimset kasvamist ja avardumist
 • toetab iseenda jõustamist ja oma väe kasutusele võtmist
 • toetab keha isetervenemise võimet
 • iga seansiga suureneb oma energiate tunnetamise võime ja tajud
 • jne – täpselt nii nagu te ise kaasa aitate ja loote :)

Mida peaks teadma seansijärgse tervenemise kohta?

Energiaseanss_kvantväliUutes energiasagedustes kalibreerumine jätkub peale seanssi veel nädalaid. Esimesel päeval peale seanssi, kui tunned kohati mõnes kehapiirkonnas ebamugavust või valuaistingut, siis tea, et see möödub ja Sinu isiklik energia on alustanud tervendamist.

Kui on blokeering ja energia ei pääse meie energiakanalites ja meridiaanides vabalt liikuma, siis võibki see väljenduda ebamugavate füüsiliste tajudena. Samuti võid tunda emotsioonide kõikumist – ka see on tavapärane ilming energiaseansi puhul, kuna vanad emotsioonid, millel on aeg lahustuda tõusevad pinnale ja nii saad neist teadlikuks, et vana olukorda uues teadlikkuses vaadelda, teha enesega rahu ja võtta õppetunnitarkus. Selles olukorras võid keskenduda sügavale puhastavale hingamisele – hingates sisse puhast valgusenergiat ja hingates välja teadlikult kõik selle, mida Sa enam ei vaja.

NB! Palun ära tarbi alkoholi ja valuvaigistavaid ravimeid (va määratud retseptiravimid), nii nullite kogu töö. Joo rohkem vett ja liigu värskes õhus. Kui energiablokeeringud on eemaldatud ja energia transformeerunud, jätkub kõik juba uutmoodi ja uues kvaliteedis.

Mis on kaugseanss?

Energiaseanss_elektromagnetväliKaugseanss on nagu lähiseanss, lihtsalt vahe on selles, et me osaleme seansil energeetiliselt, energiaväljas olles. Tehniliselt öeldes – kaugseansi jaoks loon kvanttasandil ühisvälja ja loon energeetilisel tasandil ajaliselt määratud programmi ja valguskanali, mis täidab seda ülesannet, mille jaoks see loodud on. Kõik, kes on andnud loa selle väljaga ühinemiseks läbi spetsiaalse taotluse, on osalejad. Seansi läbiviija on valguskanaliks – vahendab infot, toetab ja turvab gruppi ning hoiab seansi ühisvälja puhtana. Kõik toimub vastavalt igaühe vastuvõtmisvõimele ja kõige kõrgimaks hüvanguks.

Meil kõigil on ligipääs universaalses infoväljas olevale infole läbi oma teadvuse ja Kõrgema Mina (see, kes minus räägib intuitsiooni, nägemuse, tundmuse, kõhutundena, sisemise teadmiste kaudu või mõnel muul viisil). Korrastades enese energiavälja, muudame ka ühisvälja – kõik on omavahel ühenduses, kõik on üks.

Energiaseanss_SoovidejõudKaugseansi vastuvõtmiseks pikuta mõnusalt, lülita mõtlemine välja ja ütle: “Ma võtan seansi vastu nüüd. Kõik toimugu minu kõrgeimaks hüvanguks ja vastavalt vastuvõtmisvõimele”, (avalike kaugseansside puhul saadan seansiväljaga ühinemiseks võtmetaotluse). Seejärel tunne ja taju eneses toimuvat, kuid ära jää analüüsima. Lihtsalt usalda seda, mis toimub ja lase energiatel endasse voolata. Võid tajuda energialainetust kehas, võid tajuda surinat mõnes kehapiirkonnas, näha värve, pilte vmt. Kui oled energiaseansil esimesi kordi, siis keha ei ole veel harjunud uute energiate võnkesagedustega ja tajud ei pruugi olla koheselt tuntavad. Kuid samas ei pruugi ka see nii olla, sest iga inimene on erinev ja iga olukord on erinev, sõltub kui aktiivne see teema meis on ja millises meeleseisundis võtame seansi vastu.

Paljud on kaugseansside (ka lähiseansside) puhul täheldanud, et nad jäävad sügavalt magama ja justkui midagi ei toimu. Vastupidi – muutunud teadvusseisundis, kui inimesel on madalad Delta sagedusega ajulained (0.5-4 Hz) st väga sügav uni, siis saab keha hakata iseeneseslikult tervenema ilma mõistuse vahelesegamiseta. Seega, seansi ajal teie aju lülitab end automaatselt tervenemise režiimile. Kogu info talletub alateadvuses ja miski ei lähe kaduma.

Soovin samuti kogeda energiaseanssi:

Palun vaata teraapiaseansside kirjeldusi ja minu juurde aja broneerimist Teraapia lehelt >

Armastusega,
Maivi

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.