1. Võti: Tasakaal ja rahulolu minus

Tasakaal SinusKõik elus ja universumis rajaneb tasakaalul. Ilma tasakaaluta ja oma keskmes olemiseta on keeruline elada. Tasakaalus olemises hakkab kõik meie ümber ise looma ja mõjutab ümbritsevat. Kui saavutad tasakaalu ja rahulolu eneses, hakkad nägema maailma südamega ning Sinu arusaamised maailmast avarduvad. Läbi sellise nägemise ja seisundi saavutad püsiva õnnelikolemise. Sellises seisundis tõmbame oma ellu automaatselt kõike soovitut, sest väline maailm on sisemaailma peegeldus.

1. VÕTI: Tasakaal ja rahulolu Sinus > 4 TÖÖRIISTA
Nende tööriistade kasutamine oma igapäevaelus aitab luua endasse suuremat tasakaalu ja rahulolu. Nii on see olnud ka minu puhul. Neid abilisi on veel, kuid alustame peamistest. Tee otsus harjutada nende järgi elamist järgmise 2-nädala jooksul ja teadlikult kinnista uusi mustreid. Usu, sa tunned peagi muutusi!

1) MA USALDAN UNIVERSUMIT. Usaldades universumit (kõiksuse allikat), usaldan ma elu ennast ja kõiki olukordi oma elus. Ükskõik kui hea või halb olukord meie elus on, on sellel alati PÕHJUS. Sellel põhjusel on TÄHENDUS ja sellel tähendusel on meile SÕNUM. Üks asi viib teiseni. Kui sa mõtled tagasi olukordadele oma elus, siis hakkad märkama seal SEOSEID. Sa ei oleks täna siin ja ei loeks neid ridu, kui su elus poleks olnud neid-ja-neid olukordi või põhjuseid. Sageli nimetame neid ka juhusteks või kokkusattumusteks. Universumis nimetatatakse neid sünkroonsusteks. SÜNKROONSUSED on kui “välgusähvatused” ja annavad meile märku, et oleme õigel teel ja meile on sõnum. Palun ära unusta avamast “kirja” universumilt!

– Märka sünkroonsusi ja märke igas päevas. Neid kohates ütle: “Ma tänan”. Tänamisega sa võimendad soovitut veelgi.
– Tee proovi ja anna mõni lihtsam soov või taotlus universumile. Küsi universumilt näiteks vastust mõnele oma olukorrale või probleemile ja hakka jälgima, kuidas see sinuni jõuab. See võib tulla sinuni mõne inimese ütlusena, ridadega raamatust või telekast, kirjana autoküljel, sähvatusena sinu meeltes vmt.
– Kui juhtub mõni olukord, kus planeeritud tegemised mingil põhjusel muutusid (keegi tühistab kohtumise, jääd bussist maha, ehitus lükkub edasi, hilined kuskile jmt), siis tea, et see juhtub alati mingisugusel põhjusel. Põhjuse saad teada hiljem – see ongi universumi usaldamine. Jää nendes olukordades avatuks ja jälgi, mis on see, miks sulle seda muudatust oli vaja – kas sul on vaja aega iseenda jaoks või oli vaja, et tühistatud kokkusaamise asemel saaks tulla mõni teine inimene, tahtmatul hilinemisel oli teisel inimesel seda lisaaega vaja jne.

Ma juhin oma mõtteid2) MA JUHIN OMA MÕTTEID. Mida selgemalt ja lihtsamalt me ennast väljendame, seda täpsemalt suuname me oma mõtteenergiat ja anname neile jõu. Seega on oluline teadvustada, et kõik tunded, mõtted ja välja öeldud sõnad on ENERGIA ning kannavad endas teatud sagedusega energialaengut. Õppides rääkima “universumi keeles”, saab meist kaaslooja. Universumi keel on RESONANTS. Meie mõtted tekitavad resonantsi. Nii saamegi universumiga suhelda ja asuda oma elu kujundama koostöös. Mõned nõuanded suhtlemiseks:

– Ära kasuta tingivat kõneviisi (tahaksin, peaks, oleks jne). Nii saadad sa välja ebamäärase signaali, kus sa pole ise ka kindel, mida sa tegelikult tahad.
– Kasuta oleviku vormi taotluste ja soovide esitamisel. Too soovitud reaalsus käesolevasse hetke. (Mitte: ma tahaksin olla õnnelik. Õige: ma olen õnnelik.)

3) MA OLEN RAHUL ISEENDAGA. Rahulolu endas laieneb igasse meie elu ja isiksuse aspekti. Sellises seisundis kiirgame seda välja ja tõmbame oma ellu automaatselt kõike soovitut, sest väline maailm on meie sisemaailma peegeldus.

– Viska minema hinnangud ja ära arvusta ei ennast ega teisi. Kui sa pole rahul mõne osaga endast, siis muuda see lihtsalt ära. Kui sa pole rahul näiteks teises oleva iseloomuojoonega, reaktsiooniga vmt-ga, siis ära arvusta teda sellepärast, vaid ütle, mis tunde see SINUS tekitab. Nii sa peegeldad.
– Tuleta endale ise vahel häid asju meelde ja premeeri ennast: “Ma olen tasakaalus”; “Täna ma säran ja olen õnnelik”, “Ma olen tänulik”.

4) MA OLEN MAANDATUD. Tasakaalu eelduseks on korralik maandatus, sest inimesena saame vaid nii olla ühenduses oma kõrgema mina, allika mina ja algllika energiatega. Siis on meil olemas vajalik energeetiline ühendus, energia liigub ühtlaselt ning see tekitab heaolutunde.

– Maanduse saad teha nii: kujutle enda jalge alt kasvamas juuri maasse kuni maasüdameni välja ja ütle mõttes või häälega: “Ma olen maandatud. Mu energia liigub ühtlaselt maasüdamest allikani”. Võid seda teha püsti või kasvõi lamades voodis. Maandust aitavad luua ka paljajalu käimine, tantsimine, kristallidest hematiit ja must turmaliin.

VÕTME-SEANSID on lihtsad ja praktilised seansid valgusenergias. Iga seanss ulatab Sulle ühe võtme, et avada järgmine uks iseenda maailmas. Iga avatud uks viib Sind lähemale püsivale rõõmule, õnnetundele ja tasakaalule. Iga avatud uks toetab igaühe jumaliku olemuse avaldumist, teadmiste laienemist ja vaimset arengut. Kutsun Sind imelisele ja põnevale teekonnale! Järgmiste kuldvõtmeteni :)

>>> Loe veel: Puhastav hingamine

Siin ei saa kommenteerida