Tule Sri Lankale! Külluslikud paradiisireisid 2018

Maivi ja Sri LankaArmsad, jätkan juba neljandat aastat eriliste butiik-reiside tegemist paradiisisaarele Sri Lankale. Oled südamest oodatud ühinema!

– 7.-17. veebruaril 2018: “Nature trip” ehk spirituaalne ja seikluslik teeekond mööda Sri Lankalt

– 7.-17. märtsil 2018: “Villapuhkus” ehk rõõmu, külluse ja maagia loomine koos kristallide ja ajurveedaga.

- Muul ajal saad indiviuaalselt peatuda mu ajurveeda villa apartementides Hikkaduwas.

Niisiis, kas oled unistanud tervistavast puhkusest troopilisel paradiisisaarel, kus loodus on ehe ja puhas, soojast sinisest ookeanist, milles peituvad imekaunid korallid, elamisest ilusas villas, kus saad lõõgastuda meisterlikes ajurveeda hoolitsustes? Jah, see kõik ongi päriselt olemas ja ootamas sind Sri Lankal, et anda oma kehale ja meelele üks tõeline restart ning täita end meelelise rahuloluga ja sooja särava päikesega.

Ühendame villapuhkuse, kristallid, mõnusa rannapuhkuse soojas India ookeanis, väljasõidud kaunitesse kohtadesse ja kristallikaevandusse, ajurveeda jumalikud hoolitsused ja tervislikud maitseelamused ning seda kõike toredate inimestega üheskoos! Grupp on meil väike 8-12 inimest, et kõik saaksid tunda erilist hoitust.

Loe edasi siit lehelt >

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>