Kuidas teha elu parim aasta?

1-Maivi NaistelehtAjakiri NAISTELEHT valis oma 2018 kalendrisse 12 Eesti inspireerivamat spirituaalset inimest ja suur oli minu üllatus, kui osutusin üheks väljavalituks.

Iga kalendrikuu kaanel kirjutas üks valitud inimestest teemal “Kuidas teha elu parim aasta?”. Kuna intervjuu oli pikem, siis avaldan oma blogis intervjuu täiskujul. Lühiversiooni sellest leiadki Naistelehe kalendrist, mis on müügil poodides või kliki lähemalt lugemiseks kõrvaloleval pildil.

1. Maivi, räägi natuke endast. Kes oled, millega tegeled, mis on sinu tööriistad, mismoodi inimesi abistad?

Olen uudishimulik ja kirglik elu uurija, kes ei sea endale ega kosmosele piire ning usub, et kõik on võimalik. Kõik need paljud teemad nii füüsilises kui ka vaimses maailmas, mis on mind sügavalt köitnud ja millest olen edasi loonud, on kuidagimoodi osutunud hiljem vajalikuks nii mulle kui ka teistele inimestele ja see teeb mulle suurt rõõmu.

Swastha Ayurveda VillaOlen loonud ja pühendunud Kristallihaldjate keskusele ja kristallipoele ning püüan võimalikult palju infot looduslikest mineraalidest inimesteni tuua – läbi oma kirjutiste, tunnetuse-nägemise, kursuste ja seansside. Minu kaudu sünnivad Kristallimandalad piltide ja ehetena ning nüüdsest on inimesteni jõudnud ka imeliselt puhastavad Sylf auraspreid kristallide ja eeterlike õlidega, mida loome koos mu sõbranna Liinaga. Paljud teavad mind ka energiaterapeudina, kes vajadusel aitab soovijatele nähtavat ja nähtamatut maailma lahti selgitada ning mitte ainult, teen ka energiaseansse kätega tervendades. Energeetilisest tunnetusest olen liikunud edasi füüsilise keha peensuste avastamiseni ja praktiseerin erinevaid kehateraapia ja ravimassaaži tehnikaid. Olen ka sertifitseeritud joogaõpetaja ja meditatsiooniõpetaja. Sel moel saan kombineerida kõike seda, mida inimene just vajab.

Maiviga Sri Lankal_Swastha Ayurveda villaMinu teine kodu asub väikesel paradiisisaarel Sri Lankal, India ookeanis ja talveperioodil võtan sealgi inimesi vastu nii individuaalselt kui ka gruppidena – tutvustan neile sügavuti seda imetabast maad ja kultuuri, sealset rikkalikku kristallimaailma, kümbleme ajurveeda hoolitsustes, rändame üheskoos ja loome imesid. Ja mu uue kohana on sündinud Swastha Ayurveda Villa külalismajutus Sri Lankal (pildil).

Minu südamesoov on teha omi asju nii, et need teeksid õnnelikuks esmalt mind, sest siis saan seda head tunnet ka teistele jagada – see teeb mind väga tänulikuks.

2. Milline tuleb järgmine aasta erinevatele tähemärkidele?

On ülimalt vajalik elada kooskõlas looduse ja kosmiliste energiate rütmidega. Oleme osake kogu kõiksusest ja energiast, isegi siis, kui me seda ei teadvusta. Olen seda meelt, et meil on võimalus luua oma elu igas hetkes nii nagu soovime ja olla vabad piiravatest mõttemustritest, mis takistavad loomist. Ja kui see nii ei ole, siis sukelduda iseenda ja maailma saladuste avastamisse, et mõista, mis neid takistusi loob. Kui jälgida kosmilisi energiaid, planeetide liikumisi ja tsükleid, on meil lihtsam elada ja olla toetatud oma tegemistes.

Kõige lihtsam viis järgida kosmilisi energiaid on läbi enda isikliku tunnetuse – kui mõne asjaga energiat taha ei tule või pole selleks energiat endas, siis pole õige aeg. Selle hetke tunneb ära – ühel hommikul ärgates lihtsalt tunned, et nüüd on õige aeg. Kui olen lasknud vaadata astroloogil planeetide seise oma mineviku kohta, siis olen saanud kinnitust, et oma tunnetusest sündinud otsused näiteks millegi alustamiseks või käimalükkamiseks, ongi olnud just kõige parematel astroloogilistel seisudel. Nii ei annaks ma kellelegi ette ühtegi ennustust, et mitte piirata vaba loomise kulgu, vaid soovitangi elada iseenda tunnetuse ja mõtetega kooskõlas, kuulata ennast, taevatähti ja tunnetada oma energiaid, sest sealt tulevad vastused.

3. Kuidas teha oma elu parim aasta? Mida mõelda või mis abivahendeid kasutada?

Ole see, kes sa oled ja julge teha asju, mis sulle meeldib. Õnneseisund ei tule väljaspoolt, ega kellegi kaudu. Me otsime sageli kinnitust teistelt, kas meie valitud rada on õige või püüame olla kellegi moodi. Kuid nii kaotame iseenda, selle unikaalse ilusa sädeme meis endis, millega oleme seda maailma tulnud omaltpoolt rikastama. Meie täispotentsiaal saab avaneda, kui jääme ausaks enda suhtes.

Mu enda väljakutse juba mitmeid aastaid on olnud mõtete ja tundeseisundite häälestus parimal moel, milleks olen selles hetkes võimeline. Praktiseerin seda igapäevaselt – olen iseenda teadlik vaatleja. Kui midagi ei meeldi, siis püüan selle ära muuta. Ja kui kohe ei saa, ju siis on õigem hetk hiljem ja usaldan, et see hetk tuleb, siis kui olen selleks valmis. Teadvustan, et kõige ebatervislikumad emotsoonid, mis meie energiavälja sagedust ja energiahulka kõige enam vähendavad, on hirm, süütunne, kadedus, väärtusetusetunne ja viha. Ja vastupidised emotsioonid, mis meid kõige enam laevad, ülendavad ja annavad tiivad, on rõõm, armastus, entusiasm, inspiratsioon, optimism ja tänulikkus. Hiljem tulevad kõik need head tunded juba iseenda seest ilma pingutamata – need täidavad ülenisti ning see on imeline ja ülev. Sisemine teadmine, et kõik mis sünnib on vajalik ja minu osaks on sellest õppida. Sest elu jooksul õpitu salvestub meie aurasse ning me saame seda infot kasutada järgmistes kehastustes ja seda edasi arendada – nii jõuame meisterlikkuseni ja vabaduseni.

4. Mõni Sinu soovitus, aforism või mantra järgnevaks aastaks, mida meeles hoida?

Minu soovitus olekski, et teha teadlikult neid tegevusi ja olla koos nende inimestega, kes neid häid emotsioone aitavad luua. Lasta lahti ja lubada minna kõigel, kes või mis enam ei toeta. Uskuge mind, see uus kogemus, mis läbi lahtilaskmiste ja loobumiste avaneb ja loob, võib olla midagi täiesti enneolematut ja sellist, mille peale ei tulekski. Seepärast pole vaja keskenduda oma südamesoovide soovimisel materiaalsusele ega konkreetsetele asjadele, vaid luua positiivseid tundeseisundeid, milles soovite elada nüüd ja edaspidi. Ja maatriks, universum vastab teile just sellisel moel, et saaksite neid tundeid kogeda. Niisiis, mida enam teeme tegevusi, mis lasevad meil tunda end õnneliku ja rahulolevana, seda täpsemalt suuname oma energiat ja loome soovitud elu. Seal kus on me tähelepanu, sinna liigub energia ja see hakkab looma. Palun hoidke endas positiivseid tundeid kui kalliskive, sest see aitab loomisele kaasa. Tooge soovitud tunne südamesse ja käesolevasse hetke, sest loomine toimubki ainult siin ja praeguses hetkes.

Tegin inimestele ühe KRISTALLIMANDALA parima järgmise, 2018. aasta loomiseks – see on laetud ja aktiveeritud. Leiate sealt mäekristalli, seleniidi, kuukivi, krüsokolla ja unakiidi – kõik need kristallid, kes toetavad teid heaolu loomisel järgmisel aastal. Lisaksin siia juurde veel musta turmaliini, et saaksite uusi energiad kiiremini integreerida.

Võid keskenduda sellele kristallimandalale siin pildil ja võtta vastu need imelised energiad. Vii oma tähelepanu südamesse, tunneta seal kõiki neid häid tundeid, mida soovid kogeda ning laienda seda heaolutunnet üle kogu oma keha. Ütle mõttes või häälega:

“Olen jumalik armastus ja valgus oma säras ja soojuses. Mu ilu peegeldub mu hinges, hoolitsen armastavalt ja väljendan end kirglikult. Olen olemuselt tark ja südames julge. Andestan ja lasen vabaks mineviku ja kahetsused. Minus on selgus, rõõm ja sügav rahutunne. Olen loomulik, puhas oma meeles ja puhas oma kehas. Olen lihtsalt mina ise. Kõik minu elus kulgeb parimal moel, rõõmus ja kerguses. Ma tänan.”

5. Mis on oluline oma elu kujundamisel erinevates valdkondades: tervis, töö, suhted, eneseareng?

Arvan, et vastasin sellele küsimusele eelnevates vastustes ja olen ületanud lubatud tähemärkide piiri :)

Tänus ja austuses,

Maivi Talving

Kistallihaldjate ja kristallimandalate looja, energiaterapeut

Leave a Reply

Your email address will not be published.