KRISTALLIKOOL: Kristallireis Sri Lankale 18.-30.03.2016

Sri Lanka-Hikkaduwa1Meie kevadine ühisreis Sri Lankale ja kristalle avastama oli nii tore ja põnev, et miks-mitte teha seda veel. Nii siis toimubki Kristallihaldjate kogunemine Sri Lankal ka sel sügisel ja järgmisel kevadel taas! Ühendame kristallide õpitoad, mõnusa rannapuhkuse soojas sinises ookeanis, väljasõidud kaunitesse kohtadesse ja kristallikaevandustesse, ajurveeda hoolitsused ja tervislikud maitseelamused. Ja seda kõike tõelises paradiisis :)

Elame ilusates villades Hikkaduwa linnas India ookeani kaldal üsnagi dzunglis. Kliima kaunil Sri Lanka saarel on troopiline, keskmine temperatuur on 30-kraadi, kuid kõrge õhuniiskuse tõttu on selles kerge olla. Sri Lanka on saar, kus leidub väga palju kristalle: sinine kuukivi, rubiin ja safiir on tuntuimad, aga ka ametüsti, roosat kvartsi, mäekristalli, tsitriini ja palju teisi. Loodus on siin imeline ja külluslik!

AEG SÜGISEL 2015: 20.-30. november (koos lennureisiga on reisipäevad 19.11.-01.12.). Kristallireisi juhendavad Maivi Talving ja Aivi Veenpere.
AEG KEVADEL 2016: 18.-30. märts (kohapeal oleme 19.03.-29.03.). Kristallireisi juhendavad Maivi Talving ja Stella Vainikko.

Kui sügisene aeg ei sobi, siis Sri Lanka ootab meid ka muudel aegadel:
17.-29. jaanuar: Külluse retriit koos ajurveedaga koos Maivi ja Piret Kokkiga
1.-12. veebruar: Talvine kosutus ja hõrgutav päikesetoit Maivi ja Ly Kerdoga. Loe siit>

Screen Shot 2015-07-29 at 13.01.33

PILDID kevadisest Sri Lanka kristallilaagrist on vaatamiseks siin >

VIDEOT meie elukohast saad vaadata siit: http://vimeo.com/119199048

Ratnapura kristallikaevandusesPäevadesse jääb aega ja ruumi kohaliku eluga tutvumiseks ja sooja ookeani nautimiseks. Hommikuks ja lõunaks valmistatakse meile kohalikke tervislikke sööke, mis on lihtsalt nii head ja külluslikud. Kõigile osalejatele on tasuta üks 3-tunnine ajurveeda hoolitsuste komplekt (Dr. Athukorala konsultatsioon, kogu keha üldmassaazh imeliste õlidega, aurukapsel ja õliprotseduur shirodara) kohaliku Swastha Hikkaduwa ajurveeda keskuse poolt. Püüame mahutada hommikutesse ka mõne meditatsiooni, sest hommikune aeg on siin võrratult ilus ja külluslik troopiliste lindude-loomade häälte poolest.

Sügiseses laagris teeme väljasõite kuukivi kristallikaevandusse, sõidame kaunil Maadu jõel, külastame elevante, teeistandust, budistlikke templeid, sukeldume korallidesse ning 2-päevasel väljasõidul mägedesse ja pühasse Kandysse jääb meile tee peale kauneid kohti, botaanikaaed ning ööbime miljoni-dollari-vaatega hotellis mägede tipus. Kui on tulemas inimesi eelmisest korrast, siis saame teha reisiplaanides üheskoos muudatusi ja võtame suuna keskmägedesse:)

Viimased päevad on vabakava, et soovi korral teha individuaalreise muudesse kohtadesse või nautida niisama troopikapuhkust. Osalejate huvi korral saame organiseerida väljasõidud lisatasu eestmägede tippu Adam’s Peak’i, vaalasafarile või mujale.

1-IMG_0274KRISTALLIDE TÖÖTOAD:
- Räägime kristallidest, nende mõjust ja tervendavatest energiatest
- Kristalliseansi tegemise erinevad võtted ja kristallvõred, töö paarides
- Energeetiline korrastus, kuidas seda teha
- Reaalsusloome ehk kuidas luua soovitud elu, toetavad küllusekristallid, küllusemeditatsioon
- Kristallitervendus koos juhitud meditatsiooniga

Laagrit juhendab Maivi Talving ja lisandumas on veel üks inimene. Kuna armas kristallihaldjas Evelin Veismann on beebipuhkusel, ei saa kahjuks tema meiega sel korral ühineda.

Minust ja mu tegemised: www.kristallihaldjad.ee, www.rahulolukeskus.ee, www.maivimandala.ee

Kristallilaager Sri Lankal MaivigaREGISTREERIMINE JA MAKSUMUS
- 10-päeva maksumus on kokku 790 eurot. See sisaldab elamist villas 2-inimese toas, lühemaid väljasõite ja 2-päevast reisi koos sissepääsupiletitega ja ühte ööbimist hotellis, töötubasid ja kõiki laagri tegevusi, 3-tunnist ajurveeda hoolitsust koos ajurveeda doktori konsultatsiooniga, hommiku- ja lõunasööki 8-päeval (vabadel päevadel ja väljasõitudel sööki ei lisandu), transfeeri lennujaama edasi-tagasi. Villasse on ehitatud uus välibassein ja majutuse hinnad on seepärast natuke muutunud eelneva korraga.

- Lennupiletid Sri Lankale Colombosse ei kuulu laagrihinna sisse. Hinnad on hetkel ca 695€. Kui oled tulija, siis täpsem info juba meilile, et saaksime ühtlustada lennuaegasid, et sättida transferi lennujaama üheskoos ning soovi korral saab osta pileti reisibüroo vahendusel meie reisikonsultandi kaudu, kuid siis on see natuke kallim. Saame sind aidata, kui vajad abi. Head portaalid piletite ostmiseks on www.skyscanner.net, www.fly24.net, sky24.ee. Jägi ka lennupakkumisi reisidiilid.ee lehelt >

Hea teada! Kui 2-päevasel väljasõidul koos ööbimisega osaleda ei soovi, on hind soodsam 100€ võrra. Kui soovid tulla koos kaaslasega, kes ei taha grupis osaleda, küll aga olla Sinuga koos vabal ajal, saame Teid paigutada koos elama lähedal olevasse villasse, grupist eraldi. Hind sel juhul kokkuleppel.

- Registreeri oma osalus kirjutades: maivi@kristallihaldjad.ee. Kuna grupp on väike, kokku 10-12 inimest, siis soovitan registreerimisega kiirustada. Koha kinnitab ettemaks summas 100 eurot. Hilisema loobumise korral ettemaksu ei saa kahjuks tagastada, kuna see on seotud korralduslike kuludega. Ülejäänud osa tasumine võib toimuda enne või kohapeal või soovi korral ka osade kaupa ette.

- Kahesse villasse mahub 12 inimest. Juhul kui on soovijaid rohkem nagu eelmisel korral, siis hilisematel registreerijatel on võimalus elada ka 500 m eemal kolmandas villas ja organiseerime villade vahele sõitma duk-duki. Soovitan registreerimisega kiirustada, sest mitmed kohad on juba täitunud!

Sri Lanka-Hikkaduwa2

LISAINFO
- Maivi on Sri Lankal kohapeal kenasti kõik korraldanud. Elame ilusas villas looduskaunis kohas dzunglis ja majades on köögid, kus soovi korral saab ka ise süüa teha, kui pakutavast väheks jääb. Tubades on vannituba ja wc. Villast mereni on umbes 800 meetrit. Ja ehitatud pidavat olema uus välibassein.

- Palume kaasa võtta istumiseks joogamatid või pleedi ja ca 10 oma kristalli. Kuna temperatuur on siin igapäevaselt 30-kraadi, siis riieteks on kerged suverõivad ja plätud.

- Hinnad Sri Lankal on küllalt soodsad. Kohalik raha on ruupia: 1 euro = 145 ruupiat, raha saab välja võtta või vahetada Colombo lennujaamas või Hikkaduwas. Kõik esmatabeks vajaliku saab osta ka kohapealt.

- Lennupiletid: Head portaalid soodsaimate piletite leidmiseks ja ostmiseks on: www.sky24.ee (eestikeelne teenindus) ja www.skyscanner.net. Jälgi ka www.trip.ee ja www.reisidiilid.ee lehti! Ka meie kaudu saab osta lennupileteid. Lennupikkuseks ca 16-17h.

- Kõikide küsimustega võid julgelt pöördu Maivi poole: maivi@kristallihaldjad.ee või helista 502 2540

NB! Sri Lankast, kohapealsest elust, ajurveedast ja siia reisimisest ka muudel aegadel saad lugeda Maivi kodulehelt: http://www.holetta.ee/troopikapuhkus-paradiisisaarel-sri-lankal-ajurveeda-villas

Hea teada! 17.-27. jaanuar 2016 on tulemas ühine reis “Külluse retriit”, koos Piret Kokkiga, kus võtame keha ja meelt puhastavaid ajurveeda protseduure, loome iseenast ja küllust erinevatel tasanditel ning teeme rännakuid enda sisse ja välja. Seda kõike imelisel troopikasaarel. Suure tõenäosesusega reisime sellel reisil ka keskmägedesse, külastame võrratu vaatega Adam’s Peaki ning World End’i. Maksumus on sama mis kristallireisidel. Lisainfo lähiajal, kuid registreerimine on alanud ka siia.

Kel soov muul ajal tulla Sri Lankale või jääda kauemaks, siis anna lihtsalt teada. Olen enamuse ajast seal olemas. Kirjutasin sellest siin: http://www.holetta.ee/troopikapuhkus-paradiisisaarel-sri-lankal-ajurveeda-villas

Sri Lanka puuviljadest kirjutas mu tütar oma blogis: http://looduslikmaitse.blogspot.com/2015/02/sri-lanka-puuviljad.html

Mõnusa ja imelise kohtumiseni Sri Lankal!
Armastusega, Maivi

 

Screen Shot 2015-07-31 at 13.18.18

Sri Lanka-Hikkaduwa-villa1

Siin ei saa kommenteerida